Maybelline- Colorama Brocades

Sveikas <3
Super, interneta Dieviņš par mani ir apžēlojies un es varu tikt pie sava bloga, un dalīties ar jums jaunumos. 
Paķer kādu siltu tējas tasi un ļaujies izbaudīt krāšņu krāsu burvību.

Šodien iepazīstināšu ar jaunumiem no Maybelline- Colorama Brocades (Brokāts) nagu lakām.

Īpašajā formulā metāliskie spīdumi ir iepludināti hologrāfiskā zelta bāzē, piešķirot nagiem krāšņu izskatu un īsta BROKĀTA tekstūru.
Mans pirmais iespaids par šīm nagu lakām bija- krāšņas, kā tikko nokāpušas no sarkanā paklāja, pārliecinātas un atskatīšanās vērtas.
Šīs kolekcijas lakas pieejamas četros dažādos toņos. (Bildītes diemžēl tikai trīs).


Tonis: 221
Glamūrīgi, mistiski melns tonis. Par netīri melnu toni man to būtu grēks nosaukt. Taču precīzi melns tas nav, šis tonis ir kaut kas starp tumši zaļu un pelēku toni ar zelta piesitienu.
Lakas ir ar sīkiem un ne tik sīkiem metāliskiem spīdumiem, kuri ir iepludināti hologrāfiskā zelta bāzē. Ja šīs lakas pavēro dienas vai mākslīgajā apgaismojumā, tad var redzēt, kā gaisma lauž starus un atstaro mirdzumu, kas šīm lakām ir tik īpašs.

Šis tonis, no manas puses, ieteicams likt trīs krāsās, lai nagu lakai parādītos vēlamais, šarmanta un elegances izskats, pretējā gadījumā tev var nākties vilties nagu lakas klājumā. Vienā kārtā šī nagu laka neizskatās gandrīz ne pēc kā.
Tonis: 224
Šī laka ir kolekcijas galvenā un manās acīs spožākā pērle. Dievīga krāsa- izsmalcināts aveņkrāsas tonis ar zelta nokrāsu un zelta spīdumiem.
Lai parādītos patiesais skaistums pietiek tikai ar vienu lakas kārtu. Tā ir pietiekami blīva un labi apņem un noklāj nagu ar laku. 
Manuprāt, kolekcija ir izdevusies uz visiem 100% krāsu ziņā. Mani nagi izskatās miljonu vērti pateicoties šīm neaprakstāmi skaistajām lakām. Ideāls variants būtu, ja tu atrastu labu virskārtu, kas ļautu šīm lakām uz nagiem turēties kādu laiciņu ilgāk. 
Kolekcija mani ir pilnībā nobūrusi, jo tik ”dārga izskata” nagu lakas man sen nav bijušas. Ja nopirksiet 224 toni, domāju, ka jums nevajadzēs vilties tā izvēlē.
Hologrāfiskā zelta krāsa nagu lakām dod pavisam citu piesitienu, tik greznu un patiesu skaistumu.

Es šīs lakas pilnīgi un noteikti  redzu greznojamies kādā lielajā Ziemassvētku vai Jauna gada ballē. <3
Abas nagu lakas lieliski papildina viena otru.
Mēģināšu noķert veikalos arī gaišāko toni.


Darba nedēļa jau griežas uz otru pusi, tāpēc gaidām brīvdienas, kad nākšu ar vēl kādu rakstu.

Lai jaukas atlikušās nedēļas dienas!

xo, Santa 6 komentāri

 1. Lieliski toņi, bet noturība klibo... Un kamēr ņēmu nost, gandrīz visus prikstus atrāvu :(

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Noturībai ne vainas! :P

   Man patīk visi Brocades toņi.

   Dzēst
 2. Tāpēc arī rakstīju, ka vajag padomāt par kādu labu virskārtu, lai nagu lakas tik ātri nenodruptu. Man pašai šīs nagu lakas bija uzliktas virs Jessica nagu lakas bāzes, nostaigāju trīs dienas bez problēmām.
  Runājot par noņemšanu, pilnīgi un galīgi jāņem palīgā folija tehnika, savādāk, kā saki, vari zaudēt veselu pus dienu no sava dārgā laika+ staigāt ar saberztiem pirkstiem. :)

  AtbildētDzēst
 3. Man tas aveņtonis ar dikti patīk! Nekas līdzīgs līdz šim nebija bijis manā kolekcijā. ;)

  AtbildētDzēst
 4. Anonīms7/11/13

  Pavisam četri tonīši - ceturtais zelta un apskatāms te - http://scentivory.wordpress.lv/2013/11/07/maybelline-brocades-un-jaunumi-no-orly/ :)
  Mani favorīti ir tieši šis zelta un aveņkrāsas :)

  Scentivory

  Nez kapēc nevaru iekomentēt ar savu profilu, kaut kas ar wordpress un blogspot savienojumu nav

  AtbildētDzēst