20. Skaistumkopšanas izstāde un Meet & Greet |Expo Beauty15


Šinī skaistajā 1. marta dienā, nāku pie jums ar lieliskām un ļoti satraucošām ziņām!!!

Jau pēc pāris dienām, laikā no  27. līdz  29.  martam, Skonto halle vērs vaļā savas durvis uz izstādi "Expo Beauty", kur kopā pulcēsies vairāki desmiti skaistumkopšanas industrijas pārstāvji.  Šogad izstāde solās būt varen iespaidīga, tās ietvaros būs iespēja aplūkot un tuvāk iepazīties ar profesionālo kosmētiku, aparātu kosmetoloģijas piedāvājumiem, jaunākajām tendencēm, kosmetoloģiskajiem un frizieru pakalpojumiem u.tml. ... 
Šis mēnesis arī manā blogā būs piesātināts ar dažāda veida informāciju par un ap izstādi, tur prezentētajiem produktiem, jaunākajām inovācijām un procedūrām.  Domāju, ka tā priekš jums varētu būt ļoti noderīga informācija.Un tagad pats satraucošākais! 

 28. marts (sestdien) būs tā diena, kad pirmo reizi, "Expo Beauty" ietvaros, tiek rīkots pašmāju skaistuma blogeru  "Meet & Greet", kurā jūs varēsiet satikt mani un vēl citas brīnišķīgas latviešu skaistuma blogeres  vienuviet! Aprunāsimies, sabildēsimies- galvenais labi pavadīsim šo laiku! (Par sīkākām detaļām informēšu jau pavisam drīz.)  Bet pašlaik - Rezervē 28. datumu  un laiku no 14.00 līdz 16.00! Ņem līdzi mammu, māsu, draudzeni vai puisi un es jūs sagaidīšu ar atplestām rokām un plašu smaidu sejā! <3

Sekojam līdzi informācijai arī sociālajos tīklos, jo jau pavisam drīz izlozēšu ielūgumus uz šo izstādi!
Instagram
Facebook
Twitter


Kā tu uztver šīs ziņas par "Meet & Greet"?
Es personīgi esmu ļooti pozitīvi noskaņota un nevaru vien sagaidīt dienu, kad varēsim tikties jau klātienē! :)
Ja ir radušies kādi jautājumi vai neskaidrības, droši atstājiet tos komentāru sadaļā un es uz tiem mēģināšu atbildēšu.Uz pavisam drīzu tikšanos! :))

Jūsu Santa


3 komentāri

 1. WOW :)
  satraucošas ziņas :)
  jātazīmē plānotaja 28. marts :)

  Dace un Laura no iekodiesmode.blogspot.com

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Noteikti ieplānojiet šo laiku! Būs feini ar jums tuvāk iepazīties :)

   Dzēst
 2. Oh, I Like your blog and your style of writing! Also I’d like to say that you have beautiful photos! Great job! I know that it requires so much time to update blog, but keep doing it!)
  I’ll be happy to see you in my blog!)

  Diana Cloudlet
  http://www.dianacloudlet.com/

  AtbildētDzēst