L'OREAL PARIS X BALMAIN


1.Janvārī kopā ar PolhemPR un L'Oreal PARIS Baltics komandu bijām Viļņā, "Anna Mesha. Butas" naktsklubā, kur tika prezentētas jaunās #LOREALXBALMAIN lūpu krāsas. Lūpu krāsas ir ļoti ekskluzīvas divu iemeslu dēļ, pirmkārt, tās ir veidotas sadarbojoties ar modes dizaineri Olivier Rousteing un zīmolu Balmain, otrkārt, šīs lūpu krāsas ir nopērkamas tikai pāris valstīs un mēs esam viena no tām! Baltijā būs pieejami desmit toņi ar krēmīgiem un matētiem finišiem.

Olivier Rousteing: "Kopā ar L'Oréal Pariskomandu izstrādājām trīs ģimenes - trīs sieviešu ciltis, - katru no tām saistot ar lielu toņu un personību daudzveidību. Tā kā ikvienai Balmain sievietei ir nepieciešams atrast toni atbilstoši savam noskaņojumam, bija svarīgi paplašināt mūsu piedāvājumu, lai nebūtu tikai dažas izvēles."

Safari līnijaSafari apliecina mūsu mīlestību pret spēcīgajām sievietēm, karotājām - mūsu Balmain armiju, kā arī, protams, piedzīvojumu un safari tēmām, kas iedvesmojušas tik daudzas manas kolekcijas. Toņu nokrāsas iedvesmojusi zeme, atgādinot Amazones džungļu intensitāti un skaistumu, nebeidzamo tuksnesi, iespaidīgās Amerikāņu vesternu klintis.”
Couture līnija"Couture modes toņu izlase godā Balmain modes vēsturisko izcelsmi un šarmu, kas kopš M. Balmain ateljē atvēršanas pirmsākumiem saistās ar šo namu. Lai cik moderns būtu mūsdienu siluets, mana komanda un es nekad neaizmirstam mūsu saknes un vienmēr iedvesmu meklējam mūsu lieliskajos arhīvos." 

Rock līnija"Ikviens, kurš mani pazīst, zina, ka es nevaru nošķirt mūziku no modes. Šie Rock toņi atspoguļo tēmas, kas bijušas svarīgas gan nesenajās modes skatēs, gan manā dzīvē (un kas patiešām padara mūziku iedvesmojošu) - pārkāpt noteikumus, dumpoties un vienmēr palikt uzticīgam sev." - Olivier Rousteing

Iedvesmojošu kampaņas video atradīsi ŠEIT.
6 komentāri

 1. viss būtu labi, ja arī par aromāta maiņu būtu padomāts. drausmīgi atgādina vecmammu veco kosmētiku, tāpēc ļoti atbaida no pirkuma. :(

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Pēc tava komentāra aizgāju pasmaržot visas savas L'Oreal PARIS lūpu krāsas, viņām visām ir vienojošs aromāts, bet teikšu tā- ikdienā lietoju ļoti daudz tieši L'Oreal lūpu krāsas, ka laikam esmu jau pieradusi pie aromāta un vairs tas neliekas tik vecmodīgs un traucējošs. :)

   Dzēst
 2. Anonīms23/2/18

  L’oreal jau kādus 3 gadus nelietoju , Ja nu vienīgi no Mammas aiznemos ,ja savējos esmu atstājusi mājās :D izmatoju Kiko Milano lūpu krāsas , šā brīža favorīts “Velvet passion” matēta lūpu krāsa

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ooo, cik interesanti. :) Kāpēc šāds lēmums, ja drīkst zināt?

   Kur tu iegādājies KIKO Milano kosmētiku?

   Dzēst
  2. Anonīms23/2/18

   Varbūt ,ka ilgus gadus lietoju L’oreal un vairs neuzrunā. Kiko Milano iegādājos duty free veikalos lidostās, nepalaižu iespēju iegādāties kad celoju :)

   Dzēst
  3. No KIKO MILANO esmu mēģinājusi... praktiski neko. :D Vienu lūpu krāsu tonī 912, ļoti spilgtā krāsā, kuru uzlikusi esmu tikai labi ja četras reizes un Pencil Lip Gloss, kurš man ļoti patīk. :)

   Dzēst