MATĒTAS ĀDAS NOSLĒPUMS

Eisenberg  ir viens no maniem mīļākajiem ādas kopšanas zīmoliem. Aiz tā stāv izcili savas nozares zinātnieki, kuri tiecas pēc labākā, lai katra sieviete saņemtu vēlamos rezultātus.

Viens no svarīgākajiem soļiem ādas kopšanā ir attīrīt seju. Tīra un attīrīta āda ļauj labāk uzsūkties nākamajiem produktiem, kas tiek klāti uz sejas. Purifying lift Foaming Gel lietoju kopā ar Foreo Luna attīrošo ierīci, abu produktu savienojums ir "bomba" . Foreo Luna ir lieliska sejas attīrīšanas ierīce, kura ik vakaru ir kopā ar mani  jau ~divus gadus!
Želeja ir neitrāla, taču iedarbīga, tā lieliski attīra ādu no liekā tauku slāņa, nesavelkot vai kā citādi neradot diskomfortu sejas ādai. 

Active Mattifying Secret ir produkts, kurš palīdz cīnīties ar pārlieku lielu ādas spīdumu, kontrolējot un stabilizējot tās taukošanos. Produkts, priekš manis bija jaunums, līdz šim neko pat līdzīgu nebiju lietojusi. Krēms ir praktiski kā „dezodorants sejai”, kas rada aizsargslāni, neļaujot ādai sataukoties.  Ļoti iedarbīgs un efektīvs krēms, kurš tiešām darbojas un rezultāts ir jūtams uzreiz. Āda momentā tiek matēta un pārklāta ar aizsargslāni.  Esmu ārkārtīgi pārsteigta par rezultātiem, jo efekts ir tūlītējs.  Uzklāj krēmu uz T-zonas un manīsi tā rezultātu uzreiz. Jāatceras, ka krēms jālieto tikai un vienīgi uz T-zonas un tam pa virsu nedrīkst klāt citus krēmus.
Atzīšos, ka krēmu nelietoju ikdienā, jo man patīk, ka caur tonālo krēmu izlaužas dabīgais ādas mirdzums. Lai gan ir reizes, kad gribas, lai āda būtu matēta un tad gan pirmais ko darbu ir uzklāju Active Mattifying secret, kas padara ādu matētu bez liekas pūdera kārtas uz sejas. Cilvēkiem, kuriem ir izteikti taukaina āda un kuri cīnās ar to, lai samazinātu tās taukošanos šis būs IZCILS!! produkts, kuru iekļaut savas ādas kopšanas rutīnā!

5 komentāri

 1. O jā, tas tiešām ir kā „dezodorants sejai"! Vienīgais produkts, kas ļauj man nespīdēt visas dienas garumā :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Tā kā man ir ļoti, ļooti taukaina āda, tad efekts uz manas ādas saglabājas neilgu laiku. :) Bet vispār biju pārsteigta, ka tirgū vispār ir šāds produkts, kurš tiešām sniedz tūlītēju efektu.

   Dzēst
 2. Man šķiet, ka baigā ņemšanās ir ar to sejas ādas kopšanu.... Daudz laika prasa.

  AtbildētDzēst
 3. Forši sagatavots raksts!

  AtbildētDzēst
 4. Kādu kafiju Jūs izvēlaties?

  AtbildētDzēst