OMG, OMG, OMG!

 Esmu stāvā sajūsmā par UD Quick fix Hydra-Charged Complexion Prep Priming spray. 
 Āda ir pats būtiskākais visā makeup'ā, tāpēc ir svarīgi, lai
tiktu izmantoti labi produkti, kas šo pamatu izveidotu nevainojamu. Līdz šim kā bāzes produktus izmantoju poru izlīdzinošo bāzi, tonālo krēmu un izgaismojošu korektoru. Tagad šiem trīs soļiem pievienoju vēl ceturto, PREP PRIMING SPRAY, ko izmantoju pašu, pašu pirmo bāzes uzklāšanas procesā. Pievienojot šo extra soli savā rutīnā, tas pilnībā ir manījis to, kā izskatās mans sejas make-up. Āda liekas daudz starojošāka, veselīgāka mirdzuma, tvirta un mitrināta. Nekad iepriekš nebiju lietojusi tik augstas kvalitātes spreju, kuram ir tik smalks dozators, kas produktu uz sejas izsmidzina vienmērīgi un līdzeni. Neiedomājami! Šis sprejs nestāv klāt nevienam citam līdzīga veida produktam, ko esmu līdz šim mēģinājusi! Tam patiesi ir labākais dozators/"speja sistēma" kādu jelkad esmu lietojusi. 
Izsmidzināmais spejs smaršo pēc vasaras, precīzāk pēc kokosriekstu ūdens, kuru visas dienas garumā ik pa laikam var arī sajust. Esmu ļoti priecīga un pateicīga par iespēju izmēģināt šo lielisko produktu, kuru iesaku pamēģināt ikvienam, īpaši vasarā, karstajā sezonā, kad ķermenim un ādai kopumā ir nepieciešama īpaša mitrināšana.
Vērtējums- 10/10

 Kādus produktus tu lieto, lai iegūtu perfektu bāzes pārklājumu?

Jauku dienu vēlot,
Santa
 
6 komentāri

 1. Šobrīd lietoju Hourglass praimeri, man ļoti, ļoti patīk.
  Interesanti kā un vai UD sprejs ir līdzīgs Smashbox bāzes sprejam.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Kur pirki/pasūtīji Hourglass? :)

   *Nemācēšu teikt kāda ir atšķirība starp abiem, bet UD izsmidzinās ļoooti smalki un vienmērīgi, kā izlaists caur 10 marlītēm. :)

   Dzēst
 2. Anonīms6/4/17

  Kāda cena šim brīnumam? :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Precīzi nepateikšu, bet noteikti ap 30 Euro. :)

   Dzēst
 3. Oho, ieintriģēji! Būs jānomēģina :)

  www.callmemaddie.com

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Man ļoti gribas noprovēt kādu izslavētu setting sperju :)

   Dzēst