AIZSARGĀTA ĀDA AR EISENBERG PARIS "SUBLIME TAN" PRODUKTIEM Tā vien gribas aizceļot uz Itāliju, Spāniju, Mykonos salu vai kādu citu siltu galamērķi, lai varētu izbaudīt kaut pāris svelmīgas vasaras dienas ūdens tuvumā. Eisenber PARIS ir parūpējies par to,
lai arī ceļojuma laikā tu neaizmirstu par savas ādas kopšanu un aizsardzību, tāpēc tas ir izveidojis ideāli piemērotus produkta iepakojuma tilpumus, lai tos varētu ņemt līdzi arī ceļojumos ar lidmašīnu, respektīvi, 50 ml un 100 ml iepakojumus. 

PRETNOVECOŠANĀS SEJAS AIZSARGKRĒMS AR SPF 50+ ir ļoti augstas aizsardzības  krēms, kas paredzēts izteikti gaišai/jutīgai ādai vai atrodoties intensīvos saules staros. Krēms mīkstina un mitrina ādu, papildus to aizsargājot no nelabvēlīgajiem saules stariem ar SPF 50+ (PA++ UVB/UVA) aizsargfiltru. Teikšu godīgi, ka pirmo reizi lietoju krēmu ar tik augstu SPF aizsargfiltu, āda dienas beigās nav jutīga vai apsārtusi, nemanu arī vēl nevienu nevēlamu vasaras raibumu, kas var nākt bonusā ar ilgstošu uzturēšanos saulē. Ļoti ceru, ka arī pēc gadiem mana āda paliks tādā pašā stāvoklī, bez vasaras raibumiem un nevēlamām krunciņām. Šogad kā nevienu gadu īpaši rūpējos par savu sejas ādu, ikdienā lietojot SPF 30+ un dienās, kad sauļojos SPF 50+.

KAS IR (PA++ UVB/UVA)? - "Tas ir inovatīvs, nemanāms un plaša spektra filtrs, kas sniedz divkāršu aizsardzību pret UVA/UVB stariem. UVB filti aizsargā no saules stariem un aizkavē ādas novecošanu, ko izraisa saules kaitīgā ietekme, savukārt UVA filtri vienlaicīgi pastiprina SPF un ar sinerģisku efektu izcili stabilizē aizsardzību pret saules stariem".
/Eisenberg PARIS
 Ļoti svarīgi savu ādu kopt arī pēc sauļošanās, īpaši tad, ja tā saulē atradusies nevēlami ilgāku laiku un ir apdegusi. (Pieļauju domu, ka mums visiem tā reiz ir gadījies). Šādos gadījumos ir jālieto īpaši produkti, kas nekairina ādu, mīkstina un nomierina to. Šī S.O.S. APRES-SOLEIL MASQUE VISAGE & CORPS pēcsauļošanās maska sejai un ķermenim dara visu iespējamo, lai āda pēc sauļošanās justos labi un komfortabli. Tā nekavējoties novērš dedzinošo sajūtu, sniedzot ādai labsajūtu. Tai ir želejveidīga tekstūra, kas krēmu ļauj uzklāt ļoti viegli un bez problēmām, jo kā jau visiem zinām, jā āda ir apdegusi, tā ir īpaši jutīga pret jebkuru pieskārienu. Maska saskaroties ar ādu burtiski izkūst uz tās, padarot uzklāšanu ļoti vieglu un ērtu. 

 Kādus produktus tu lieto, lai pasargātu savu ādu no nelabvēlīgajiem saules stariem?

Lai neaizmirstama jums šī diena,
Santa
 

Nav komentāru