MANI "GO-TO" LŪPU PRODUKTI

 Vai tu esi atradusi savus ikdienas "go-to" lūpu produktus? Ja vēl neesi, tad es labprāt padalīšos ar pāris saviem favorītiem. Varbūt tev kāds no toņiem iepatiksies un būs lieliski piemērots arī tavām ikdienai gaitām. 

 Sākšu ar lūpu zīmuļiem: 
Dr. Hauschka lūpu zīmulis lūpām piešķir maigu kontūru, izceļot to dabīgo toni un formu. Lieliski piemērots ikdienas vajadzībām. Ar to var novilkt diezgan paviršu lūpu līniju un nevainojami izpludināt ar otiņu, kas pievienota zīmuļa otrā galā. Zīmulis ir padevīgs un tas neprasa iemaņas to uzklājot. Lielisks variants meitenēm, kuras ikdienā daudz nekrāsojas, bet ik pa laikam tomēr vēlas  sapost lūpas un ietērpt kādā skaistā, bet dabiskā tonī. Galvenās zīmuļa īpašības- dabisks produkts ar kuru ir viegli strādāt. Universālais tonis #01 piestāvēs lielākajai daļai latvju zelteņu.
 Ja meklē noturīgumu, es pat teiktu- ilgnoturīgu, pigmentētu un krēmīgu lūpu zīmuli, tad noteikti iesaku pamēģināt NYX COSMETICS Retractable lip liner tonī- 06 Nude Pink. Tas sniedz tūlītēju pārklājumu ar vienu zīmuļa vilcienu.  Ļoti noturīgs un pigmentēts zīmulis ar universālu toni, kurš praktiski iet apakšā kā bāze jebkurai zemāk pieminētajai lūpu krāsai. Galvenās šī produkta īpašības ir- pigmentācija, mehāniski skrūvējamais iepakojums  un noturība.
 Savācu kopā savus lūpu krāsu favorītus un sanāca smiekli, jo noliekot tās viena otrai blakus, atšķirība starp toņiem ir pavisam neliela.
L'Oreal PARIS Color Riche Matte tonī 633 Moka chic (bildē no kreisās) ir rozīgāks un vēsāks tonis nekā 640 Erotique,  erotique ir siltāks un oranžāks pigmentu sajaukums. Abi toņi izskatās gana labi uz lūpu ādas. Lūpu krāsas ir pigmentētas, matētas, labi turas un īpaši nesausina lūpas. Ērti uzklāt, ja pirms tam ir sagatavota lūpu kontūrlīnija pēc kuras vadīties klājot tālāk lūpu krāsu. Šie abi lūpu produkti ir tie, pēc kuriem man vienmēr stiepjas roka, ja nepieciešama matēta lūpu krāsa, kas piestāv jebkuram meikapam un apģērba gabalam.
Nākamā lūpu krāsa, kuru lietoju salīdzinoši bieži ir MAC Viva Glam II. Šī ir krēmveida lūpu krāsa, kura nav tik matēta kā divas pieminētās L'Oreal lūpu krāsas. Viva Glam II lūpu krāsai ir viegls spīdums, kas lūpām piešķir nelielu apjomu un neliek izskatīties tik plakanām, ka arī pilnīgi matētiem lūpu produktiem. Klasiska lūpu krāsa, neko pielikt, ne atņemt. Šādai klasiska toņa lūpu krāsai jāatrodas katras dāmas rokassomiņā.
 Dienās, kad lūpas un es pati vēlos atslodzi no matētiem produktiem, izvēlos lietot tikai un vienīgi lūpu spīdumus, ar pavisam vieglu un nemanāmu pigmentāciju tajā. Ļoti iepaticies Maybelline New York Baby Lips moisturizing lip gloss tonī #35 Fab & Fuchsia. Spīdumus no visiem lūpu produktiem ir lietot visvienkāršāk, izvelc aplikatoru no iepakojuma un pilnīgi bez spoguļa palīdzības vari tikt pie nevainojama klājuma. Esmu izmēģinājusi lielāko daļu no Baby Lips toņiem un tieši  #35 Fab & Fuchsia un #10 Fuchsia Flicker patīk un piestāv vislabāk. Vairāk par šiem produktiem vari lasīt- ŠEIT.

KAS IR TAVI MĪĻĀKIE LŪPU PRODUKTI? 
Santa







2 komentāri

  1. Man jau kādu laiku kosmētikas somiņā ir tikai lūpukrāsas- Dzintara lūpu balzams un MAC Viva Glam II- izskatās dabīgi un nav ilgi jāņemas ar uzklāšanu!

    AtbildētDzēst
    Atbildes
    1. MAC Viva Glam II ir superīga lūpu krāsa. :))))

      Dzēst