KĀPĒC SAVĀ ĀDAS KOPŠANAS RUTĪNĀ IEVIEST SERUMU ĀDAI AP ACĪM?

 Viens no galvenajiem iemesliem kāpēc man patīk Soothing Tolerance un Eye lift serumi ir fakts, ka tie ir vieglas un caurspīdīgas tekstūras un tekošas konsistences. Soothing Tolerance serums ir maigs un dziedējošs serums, kurš palīdzēs remdēt jutīgu un kairinātu ādu. Neskatoties uz to, serums būs piemērots  arī normālas ādas īpašniecēs, lai izlīdzinātu ādas toni, kurš nereti rodas no saules radītiem bojājumiem vai asa vējā radītām sekām. Man nav izteikti jutīga vai trausla āda, taču viens no iemesliem kāpēc turpinu lietot serumu ir tas, ka tas intensīvi mitrina seju, momentā iesūcoties ādā un radot starojošu ādas efektu.

Pirmo reizi saskāros ar Eye lift serumu, nekad iepriekš nebiju lietojusi specializētu serumu ādai ap acīm, vienmēr esmu lietojusi klasiskus krēmus... Kāpēc vajadzētu pamēģināt savā rutīnā ieviest serumu, kurš paredzēts ādai ap acīm? Atbilde ir gaužām vienkārša- tas pilnībā mainīs tavu skatu pret produktiem, kas paredzēti ādai ap acīm. Serums pēc konsistences ir viens no vieglākajiem produktiem. Serums nenoslogo trauslo ādu ap acīm ar bieziem, trekniem un nospiedošiem krēmiem (lai gan šādus krēmus šad un tad arī ir vajadzība lietot), taču pa lielam ādai vajag elpot... ja mēs varam ļaut ādai elpot un papildus to barot un dziedēt ar labiem produktiem, tad Algotherm Eye lift serums, kura sastāvā ir gaismu atstarojošas daļiņas ir tas, kas ir vajadzīgs. Lielisks produkts, kurš ir ļoti plāns un nejūtams uz miesas, ātri iesūcas ādā, lieliski to mitrina un acīm redzami izgaismo ādu ap acīm.
Serumu ādai ap acīm izvēlos lietot tieši dienā, kad pa virsu nākas klāt dažādus dekoratīvās kosmētikas produktus. (Biezākus krēmus ādai ap acīm un sejai  parasti lietoju tikai uz nakti).
Esmu patīkami pārsteigta par serumu, jo tas priekš manis ir kaut kas jauns. Šobrīd no rīta ādas kopšanas rutīnas ir izkritis klasiskais krēms ādai ap acīm, to uz brīdi ir nomainījis Algotherm Eye lift serums.

Vai tu kādreiz esi lietojusi serumu, kurš paredzēts ādai ap acīm?
Santa1 komentārs

  1. Lietoju esthederm serumu ādai ap acīm- man ļoti patīk!

    AtbildētDzēst