Kontaktlecas24.lv

Sveikas. <3
Šodien atrādu kaut ko vēl nebijušu šajā blogā.
Tās ir Colour VUE kontaktlēcas.Sērija ColourVue Big Eyes.
ColourVUE priekšrocības:
•    tiek ražotas no patentēta inovatīva hidrogēla materiāla, kas nodrošina lietošanas komfortu visas dienas garumā
•    atšķirībā no daudzām krāsainām kontaktlēcām lietošanas laiks ir nevis 1 mēnesis, bet 3 mēneši
•    ir piemērotas gan cilvēkiem ar labu redzi, gan tiem, kam ir nepieciešama redzes korekcija (līdz pat -8,00)
•    izcili piestāvēs gan gaišo, gan tumšo acu īpašniekiem
•    tā kā tas ir absolūts jaunums, Jums būs iespēja izcelties uz apkārtējo fona
Iekšā kastītē bija divi trauciņu, kuri atdalīja lēcas vienu no otras.
Apgriežot kastīti otrādāk tā ir caurspīdīga un var redzēt, ka šķīdumā peldas  lēca.
Pie manis nonāca 15 mm platas lēcas, kas ir vislielākais diametrs piedāvātajām lēcām no kataloga.
Kontaktlēcas ir lietojamas 3 mēnešus. Neesmu speciālists par kontaktlēcām, bet domāju, ka tas arī ir lielākais to nēsāšanas ilgums. 
Protams, līdzi nāca arī pamācība ar to, kā lēcas ir jāievieto, kas priekš manis bija ļoti noderīgi.
Teikšu godīgi, es mocījos ļoti ilgi, pirmajai acis lēcas ielikt bija visgrūtāk. Šī man bija pirmā reize un es nekādi nevarēju sevi iespiest piekārsties pie acs un ielikt tajā lēcu. Ar pirmo aci mocījos kādas  10min. asaras acīs, bail, neziņa par to kā būs. Tiklīdz saņēmos un beidzot ieliku kontaktlēcu acī tā man sirds bija mierīga. Grūtākais bija sadūšoties un bez bailēm pieskārties acij un ievietot lēcu. Ar otro lēcu viss gāja gandrīz kā smērēts, viens divi gatavs. Runājot par lēcas izņemšanu, tas gan nesagādāja nekādas grūtības, manuprāt, vieglāk to ir izņemt, nekā ievietot.

Esat gatavas ieraudzīt, kā tās izskatās?! 
ColourVue Big Eyes ir pirmās kontaktlēcas, kas acis padara vizuāli lielākas. Šīs kolekcijas kontaktlēcas veido neatkārtojamu kombināciju ar Jūsu acu krāsu, kuras rezultātā Jūsu acis iegūst spilgtu krāsu un vizuāli kļūst lielākas. Šīs sērijas kontaktlēcas vienādi lieliski izskatīsies gan gaišo, gan tumšo acu īpašniekiem. 
Zilas, zilas gluži kā tikko dzimušam mincītim. hi
"Krāsainās kontaktlēcas Big Eyes ir īsts atradums! Unikāla kontaktlēcu sērija, kas padara Jūsu acis vizuāli lielākas un spilgtākas. Šīs kontaktlēcas ir absolūts jaunums: ar tām ir tik viegli pārveidot savu tēlu. Kontaktlēcas krāsa veido unikālu kombināciju ar Jūsu acu krāsu, kuras rezultātā Jūsu acu krāsa ir spilgta un neparasta. Kopumā tiek piedāvātas 9 apburošas krāsas, no kurām ikkatrs var izvēlēties sev tīkamāko. ColourVue lēcas ir iekarojušas ASV un Eiropu, tagad tās ir pieejamas arī Latvijā!"
Nepierasti taču ļoti skaisti.
Šī bilde ar zibspuldzi. 
Šeit būs saite uz vēl plašāku Jums interesējošo informāciju. Noetikti ieejiet apskatiet piedāvājumu. Ir iespēja pasūtīt līdz pat -8,00, ja ir nepieciešama redzes korekcija. 

Ļoti patīk mājas lapa, ir gan redzamas atklātas cilvēku atsauksmes, kā arī palīdzība, kā noformēt pasūtījumu u.tml.Vai Tu kādreiz esi lietojusi lēcas? Kāda bija tava pirmā reize?

Lai jauka diena.
XO,Santa


Uz jautājumiem vai šis ir sponsorēts reklāmas raksts, es atbildu, jā ir. :)

32 komentāri

 1. Lēcas lietoju katru dienu. Krāsainās tikai pāris reizes esmu lietojusi, bet tā kā man ir diezgan tumšas acis, tad efekts nav tik uzkrītošs un spilgts kā tev! :)
  Pati nēsāju tādas, kuras var no acs neizņemt pat 7 dienas.
  Gribēju piebilst, ka ir arī kontaktlēcas (parastās un krāsainās), kuras var lietot gadu! :) ;)
  Un par pirmo reizi - patiesībā to gandrīz neatceros, jo tas bija vairākus gadus atpakaļ.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. man jau no tām lēcām saprašanas maza, paldies, ka pateici par to, ka ir lēcas, kuras var lietot gadu.:) meitenes, piedodiet, mana vaina! :)

   kā ir tagad ar lēcām, liekot tās iekšā? nav nekādu baiļu sajūtu? :)

   Dzēst
  2. Tagad tas ir tik dabiski un viegli. Ar laiku iepraktizējas, un tad to var izdarīt ātri gandrīz jebkur. Nav vairs nepieciešams spogulis, apgaismojums un tā. Un tās bailes pāriet jau pēc pāris dienām :))

   Dzēst
 2. kontaklēcas ikdienā lietoju jau kādus 7 gadus. tas man tāds izdzīvošanas jautājums principā, jo bez tām uz ielas nerādos - stabā ieskriešu. ja visu dienu esmu mājās, tad gan ļauju acīm atpūsties un atstāju brilles. Krāsainās neesmu mēģinājusi, jo vienmēr licies, ka uz tik tumšām acīm kā man, efekta nekāda nebūs. Bet gribētos pamēģināt.

  Es laikam esmu viens no tiem laimīgajiem cilvēkiem, kas var droši bakstīties pa acīm un nekādu problēmu - nezinu, vai tas prakses vai vnk nejūtīgu acu dēļ :D

  Ļoti pamanāms efekts tev, skaisti, protams, bet jāpierod. :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. tur tanī katalogā var apskatīt arī bildes, kā krāsainās lēcas izskatās uz tumšākām acīm.

   manuprāt, tas ir "pieredzes/prakses" jautājums, kā tu saki, jo man jau ar otro aci vairs nebija gluži nekādu problēmu. domāju, ja arī es panēsātu kādu laiciņu ar to ielikšanu vairs nebūtu nekādu problēmu. :)

   Paldies. :) jā, pirmās pāris stundas bija grūti aptvert domu, ka kaut kas ir acīs, un ik reizi mirkšķinot acu plakstiņus es jutu, ka kaut kas tur nav tīrs. hi

   Dzēst
 3. Acis tiešām izskatās lielākas un pati sejiņa un vaibsti tādi mazāki, atgādina lellīti, bet lellīti no šausmu filmām, kas ir skaista, bet tajā pat brīdī biedējoša. Es gribu pamēģināt tādas, kas dod dabīgāku efektu.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Mana māsa domāja tieši to pašu, ko tu. hi Ka izskatoties kā dzīva, staigājoša, bet reizē baisa lelle, kura iznākusi no kādas šausmu filmas.

   man ar gribas noprovēt vēl kādas pavisam savādākas lēcas,jā,dabiskākas, bet brūnā vai zaļā krāsā. pašas interesei gribas paskatīties kā es izskatītos ar brūnas vai zaļas krāsas acīm. hi

   Dzēst
 4. Wow, riktīgi skaisti! :)) es ar kontaktlēcām ar kādus gadus 6šus staigāju! Izņemt, ielikt nav problēmu :) easy!

  Bet ar krāsainajām gan man gāja jautri- pamēģināju tādas zilgan zaļas- viņas lielākas un biezākas.. Asaroja acis līdz pierada. Bet tagad ļoti gribu pamēģināt zaļas pie Blondajiem matiem! Manuprāt varētu interesanti izskatīties! Ja šīs ir uz 3 mēnešiem- kāda ir to cena un vai cena atšķiras ja tās ir redzi koriģējošās?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies. :)

   oj, varētu izskatīties fantastiski. nezinu kāpēc, bet man priekšā parādās lapsa, kad sāki runāt par zaļām kontaktlēcām un gaišiem matiem. hi
   Viņu mājas lapā tagad lēcām ir atlaides- 15,99Ls, 14,99Ls,cik es noprotu cena atšķiras pēc sērijām, vai tās ir parastās vai kaut kādas crzy lēcas.:) (īsti nemaz nezinu vai tas ir daudz vai maz,runājot par cenu), bet tās ir nopērkamas tikai viņu mājas lapā un labākajās Latvijas aptiekās. Tātad, es varētu spriest, ka tās ir labas kontaktlēcas. :)

   Dzēst
 5. Man kontaktlēcas ir jau gadus 10, problēmas nesagādā. Krāsainās būtu interesanti pamēgināt.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. koriģējošās ir vienkārši parastas, caurspīdīgas? kāda tām ir cena?

   Dzēst
  2. Koriģējošas. :)

   Dzēst
 6. Mmm.. izskatās fantastiski <3
  Pati nekad neesmu lietojusi, bet ljoti gribētu pamēgjināt ^_^

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. paldies :)
   jā, tā noteikti ir interesanta pieredze, tikai vien liekot tās iekšā. hi

   Dzēst
 7. Man ir bijušas pelēkās lēcas. Sūtīju no Japānas, biju apmierināta. Tagad domāju pasūtīt vēlreiz.

  Jautājums- vai šis ir sponsorēts reklāmraksts?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. droši vari ielikt linku, gan jau kādai meitenei noderēs saite.:)

   jā,ja interesē, tad šis ir sponsorēts reklāmraksts. ;)

   Dzēst
 8. Anonīms2/8/13

  Jap man arī radās iespaids, ka šis te ir reklāmraksts :D tad jau tas ir jāraksta bloga postā arī.

  -Maija-

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Anonīms2/8/13

   Kāpēc jāraksta?

   Dzēst
  2. Anonīms2/8/13

   neesmu tas pats anonīms, taču tā vienkārši pienākas. zinu, ka latvijas blogeres, lai arī bieži saņem preces reklāmas nolūkos, to īsti blogos nepiemin, bet nu.. tā pienākas. tas ir vienkārši godīgi. tādēļ, piem. ārzemju blogos vienmēr ir kāda piezīme vai nu apakšā, vai atsevišķā FAQ lapā, ka "produktus man pa velti atsūta x firmas, taču atsauksmes par tiem ir manas pašas domas" utt. Jo galu galā - tāpat šādi vai citādi var nojaust, ka preci dabūji pa velti, tādēļ var rasties šaubas par atsauksmes patiesumu. Tomēr gribas taču vēl kaut ko par velti dabūt un tāpēc bail sliktas lietas teikt. Vopšim, vienmēr ir drošāk, ja vismaz pasaka, ka atsauksme ir "unbiased", lai lasītājiem nebūtu aizdomīgi...

   Dzēst
  3. Anonīms2/8/13

   Neesmu nekur redzējusi, ka tā pienākas. Un kāda gan starpība ko un kurš dabū par brīvu?

   Dzēst
  4. Nu tāda sajūta, ka blogerim bez maz vai algu maksā! Jā, iedod kaut ko, bet nu tie nav kaut kādi baigie tūkstoši mēnesī, lai es uztrauktos, ka varētu neiedot.

   Dzēst
 9. Uhh, kas par acīm, efektīgi! :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. piekrītu, uz ielas cilvēki noteikti atskatītos un nesaprastu, kas notiek.giggle

   Dzēst
 10. Hmm... 15 mm, cik stundas tās komfortabli nēsājas?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. es nonēsāju visas dienas garumā, pirmā stunda bija kamēr pieradu, jo nekad agrāk kontaktlēcas nebiju nēsājusi. Tev ir bijušas problēmas ar 15mm kontaktlēcām? :o

   Dzēst
 11. Kur var redzēt, kā izskatās zaļas lēcas uz brūnām acīm?
  Tev ļoti skaistas acis! :)

  AtbildētDzēst
 12. Anonīms2/8/13

  Man jau likās ka visam blogerem piedāvās :)) Es nepaņēmu, jo negribu līst savas acis bez pieredzes un kāda jēga būtu rakstīt 101 vienādu rakstu :))) Tavs raksts interesants, jo ir pirmais.

  AtbildētDzēst
 13. Smuki izskatās, bet es pret kontaklēcām esmu uz lielu Jūs! :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Anonīms5/8/13

   Es arī izturos diezgan rezervēti :)
   Man šī pati firma piedāvāja izmēģināt, taču atteicos.
   Bet prieks, ka tu, Santa, izmēģināji. Tiešām piestāv. Uz kādu ballīti varētu būt ideāli.

   Dzēst
 14. Anonīms3/8/13

  es arī nēsāju kontaktlēcas jau 6 gadus diendienā. krāsainās neesmu pamēģinājusi, jo man ir tumši brūnas acis, šķiet, ka pārāk lielu efektu nevarēs manīt un arī esmu ļoti apmierināta ar savu acu krāsu. bet zaļas tomēr gribētu izmēģināt.
  un man šķiet tās fosforescējošās lēcas varētu būt superīgas uz kādu fotosesiju, kur uz sejas izveidots kāds face art ar fosforkrāsām :)

  AtbildētDzēst
 15. Anonīms4/8/13

  Liels pluss un paldies Tev par drosmi, bet izskatās biedējoši un nedabiski. Kā no kādām fantasy filmām, piekrītu Velvet Mimosai.
  Pašai nav vajadzības ne pēc brillēm, ne pēc lēcām, arī izskata mainīšanas nolūkā ko tādu nelietotu.

  Jūlija.

  AtbildētDzēst
 16. Anonīms30/1/15

  Man ļoti patīk! Izskatās tik skaisti! Noteikti iečekošu lapu, iespējams, pat pasūtīšu :)

  AtbildētDzēst