Catrice un Essence Beauty Brunch |Event


Dalos ar tevi Catrice un Essence Beauty brunch Ruders/ Ziemas kolekcijas pasākumā, kurš norisinājās  lieliskā kafejnīcā Cafe DALI . ...Gribu uz turieni aizvest visas savas draudzene. Burvīga vieta, kur baudīt gardu kafiju un iegrimt sarunās.

Atmosfēra bija  burvīga, ļoti mājīga, nepiespiesta un draudzīga. Īpašu toni pasākumam iedeva pianiste, kura spēlēja sirdij tīkamu mūziku.Arī es tiku pie skaista manikīra. Catrice Luxury Lacquers tonis- 05Plum Fiction.

Essence plauktos jau ir jābūt jaunajai rudens/ziemas kolekcija- "Hello Autumn". Pavisam drīz atrādīšu arī pāris jaunumus no šīs kolekcijas.
Vērojiet plauktus, jo arī pamata sortiments ir mazliet pamainījies.  

Catrice jaunā Rudens kolekcija "Check & Tweed".
Arī šai kolekcijai jau ir jāizdaiļo Catrice stends.

Rūpīgi apskatu un izvēlos "svaigākos" jaunumus, meklēju labākās produktu kombinācijas interesantiem make up'iem, ko jums atrādīt.

Foto- Sindija Veipa 


Paldies! Diena bija izdevusies un patīkamu emociju bagāta. 
Santa5 komentāri

 1. Pēdēja laika mani mīļākie kosmētikas brendi :)

  http://killmygirlfriend.blogspot.com/

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ko, tavuprāt, ir vērts apskatīt no šiem stendiem? :)

   Dzēst
  2. Essence gandrīž vienmēr ir interesantas kolekcijas, lūpu krāsas un spīdumi patīk, tušas gan nē :( man arī patīk lakas, bronzeris un vaigu sārtumi.
   No Catrice mazāk ko esmu mēģinājusi - patika ēnas (bet viņas nav labi pigmentētas vai nu man trāpījās neveiksmīgie šajā ziņā toņi), arī lūpu krāsas. Make-up bāzi nesapratu, man neko nedeva - nebija starpības vai tā ir, vai nav. Krēmveidīgas acu ēnas un gel liner, kuri vairs nav pieejami ir superīgi. Pat nezinu kādu jaunu laineri pirkt, kad Catrice beigsies :(
   Abām firmām ir labas matējošas salvetes :).

   Dzēst
 2. Izskatās ļoti jauks pasākums! :))

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Pasākums patiesi bija ļoti jauks un draudzīgs. :)

   Dzēst