BiO2YOU dekoratīvā kosmētika |Make-up

Šī ir mana pirmā tikšanās reize ar Bio2You dekoratīvās kosmētikas produktiem.
Iegāju viņu mājas lapā un kā reizi šobrīd dekoratīvajai kosmētikai ir 30% atlaide! Vēl bez šiem produktiem, kurus es jums šodien rādīšu, stendā ir atrodamas arī lūpu krāsas, pūderi un skropstu tušas.
Mājaslapu vari aplūkot ŠEIT!


Natural Mineral Bronzer
Kad ieraudzīju plauktā stāvam šo minerālo bronzeri, iemīlējos no pirmā acu skata. Mani pievilināja bagātīgais zeltainais satīna mirdzums ar ārkārtīgi vieglo tekstūru. Piedāvājumā ir divi toņi, es no tiem izvēlējos Light golden 105BR . Pigments diezgan oranžīgs un silts, pavisam gaišām, gaišām daiļavām šis varbūt nebūs piemērotākais variants.
Bronzeris sastāv no 10ml, kas ir salīdzinoši liels daudzums priekš šāda produkta, kurš galvenokārt pārsvarā ir lietojams tikai gada siltākajos mēnešos, lai akcentētu iedegumu. Taču es nebēdāju, jo sapratu, ka tas var būt izmantojams un izskatīties dievīgi ne tikai uz sejas ādas, bet arī lieliski rotāt ķermeni, plecu galus, dekoltē, kājas un rokas.

Kas attiecas uz iepakojumu, neesmu tā fane. Liekas, ka tas ir mazliet par šauru. Ar mazu otiņu bronzeris paņemas stipri par daudz, ar resnāku un pūkaināku otiņu to vispār nevar paņemt bez otas sariņu deformācijas. Prasītos, lai trauciņš būtu mazliet seklāks un diametrā platāks, lai ar lielāku un pufīgāku otiņu varētu ērtāk tikt klāt produktam.  Vēl viens mīnus iepakojumam ir dozators. Tā caurumiņi ir pārlieku lieli, tāpēc produkts svaidās uz visām pusēm, kā rezultātā tas tiek nelietderīgi izmantots un somiņa/darba virsma paliek netīra no izkritušā pigmenta. (Es savam pūderim atplēsu tikai trīs caurumiņus, lai gan būtu bijusi priecīgāka, ja atplēstu tikai vienu vai divus, izvairoties no bronzera nelietderīgas izmantošanas).

Vērtējums- 8/10
Iepakojums- 5/10

Mineral Eyeshadow
Ēna mirdz un krāšņi staro saules gaismā. Nav pārlieku pelēks vai vēsi sudrabots tonis. Ēna būs lielisks akcents kā košākā dienas, tā arī vakara make up'ā. Kad biju Bio2You prezentācijā, konsultante teica, ka pāris vizāšistes šo ēnu atzinušas par labu arī kāzu make- up, kam nevaru nepiekrist. Tā piedod svaigu, gaisīgu un vieglu efektu, kas vajadzīgs gandrīz ikvienā make- up'ā.
Lai izvairītos no pigmenta nobiršanas uz vaigiem, es iesaku ēnas maigi, ar punktveida kustībām, uzlikt ar pirkstu uz plakstiņa, pēc tam, ja ir nepieciešams tās viegli papludināt ar mīkstu otiņu.
Ja nevēlies smērēt rokas- lieto stingru un plakanu otiņu ēnas ērtākai uzklāšanai.
Jāsaka godīgi, pirmajā brīdī biju mazliet vīlusies par pavisam nelielo iepakojumu un produkta daudzumu (5ml), bet tad aprunājoties ar Lauru, sapratu, ka pareizi vien ir- šādas ēnas lietojas ļoti ekonomiski un, lai izlietot minerālo kosmētiku vajadzīgs ir diezgan ilgs laiks, tāpēc šo ēnu tilpums ir tieši tik daudz, lai to nevajadzētu lietot 5 gadus.

Vērtējums- 8/10
Iepakojums- 8/10

Lip Gloss
Tonis ir mans perfektais nude. Lūpas jūtas maigas, patīkamas, nekas neķep un nestaipās līdzi. Taču... kaut kas lūpu spīduma formulā ir tāds, kas neliek lūpām izskatīties tikpat perfektām un patīkamām, kādas tās jūtas. Nepaskatoties spogulī liekas, ka spīdums ir kolosāls, taču tiklīdz tu tajā ieskaties spīdums ir savelies nevienmērīgos kunkuļos un tas vienkārši neizskatās tik labi kā tas jūtas uz lūpām. Aplikatoram nav ne vainas, tas ir mīksts, ērts un ar vienu reizi noklāj salīdzinoši lielu laukumu. Noturība spīdumam nav no labākajām, ik pēc stundas gribas to noņemt un uzklāt par jaunu, tāpēc šis spīdums nebūs labākais draugs trakai ballīšu naktij. Es vairāk šo spīdumu redzu kā teātra variantu, kur tev nav daudz jārunā, tikai jābauda māksla un labi jāizskatās. he
Iepakojums- ohhh. Atkal diemžēl neapmierina. Lūpu spīdums vispār netiek dozēts. Lai gan esmu spīdumu lietojusi kādas 15 reizes, taču tas izskatās tā itkā es to būtu lietojusi jau 10 mēnešus, nekad to nesakopjot. Spīdums ir virsu... vītne netīra un aplipusi ar spīdumu. ( Kas attiecas uz spīdumiem, tad es esmu ļoti rūpīga to atvēršanā un aizvēršanā, man patīk, ka viss ir tīrs un glīts, taču ar šo spīdumu uzturēt tīru un kārtīgu vienkārši nav iespējams.)
...Taču par spīti tam man patīk ārējais šī spīduma izskats, patīk kantainais, aco stūru dizains, sudraba kātiņš un tas kā spīdums izskatās manā kosmētikas maciņā.

Vērtējums- 6/10 (Atzīme augstāka tikai par kolosālo spīduma toni)
Iepakojums- 3/10


Kopumā ņemot produkti nav slikti, taču sajūsmā arī neesmu. Vēl no BiO2YOU gribu izmēģināt kādu lūpu krāsu un apjoma skropstu tušu ar e vitamīnu.

Vai tu jau esi iepazinusies ar Bio2YOU dekoratīvo kosmētiku? Kādi ir tavi pirmie iespaidi? 
Pozitīvu dienu vēlot,
Santa

8 komentāri

 1. Es tieši nesen iesāku rakstīt rakstu arī par Bio2You kosmētiku :D kāda sagadīšanās!
  Domas par lūpu spīdumu līdzīgas, lai gan, ja nav mēģināts, skatoties bildēs, tas izskatās kolosāli uz lūpām :)
  Man tas bronzeris sākumā it kā likā tāds wow foršs, bet pēc tam izdomāju, ka nemaz man viņu īsti nevejag, tāpēc es viņu nu tā.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es visu laiku atliku, atliku... beidzot saņēmos un uzrakstīju. he
   Mjamm, bronzeris nav tā pirmā nepieciešamības prece, bet šad tad, kad gribas mirdzēt extra īpaši, tad ir labi, ka kāds ir pa rokai. :)

   Dzēst
 2. no dekoratīvās ir mēģināta tikai skropstu tuša jāsaka, nu tāaa... nesadraudzējāmies. lūpu spīdumus veikalā pacilāju, pazieķēju uz rokas un apostīju, bet kaut kas līdz galam neuzrunāja. vai arī nebija īstais noskaņojums. no kopjošās ir bijis šis tas vairāk, bet arī bez wow! sajūtas. vienk itin labi produkti (izņemot vienu skrubi).

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Kā jau minēju, arī es neesmu lielā sajūsmā, bet ir feini, ka mūsējie iet uz priekšu arī šinī, dekoratīvās kosmētikas, lauciņā. :))
   Kas ar skrubi? :O

   Dzēst
 3. Man spīdums ļoti patika un joprojām viņu lietoju. Tikai uzmanos neuzklāt par daudz, jo tad gan neizskatās labi :) Par iepakojumu piekrītu, tādēļ līdzņemšanai parasti izvēlos citus produktus, bet šo atstāju mājās (vertikālā pozīcijā):)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Mjamm, man patīk spīdumus klāt bagātīgā un treknā slāni... šis spīdums dismžēl tam nav domāts. :/
   *Būs jāņem vērtā tavs viedoklis un jātir arī savs spīdums mājās, vertikālā pozīcijā. :)

   Dzēst
 4. es atkal sadraudzējos ar spīdumu lietošanas ziņā, bet par iepakojumu piekrītu 110% - nav kaut kas tur riktīgi, visa vītne ļoti netīra. :(

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nesmuki,nevīžīgi un nekopti tas spīdums izskatā pēc pāris lietošanas reizēm. :/

   Noslēpums ir tajā,ka spīdums jāklāj plānā kārtiņā,lai ar to sadraudzētos?! :) hi

   Dzēst