Ieskats Baltic Beauty Part2! |Video

Šodien par pavisam nelielajiem pirkumiem un guvumiem Baltic Beuty 2015 izstādes laikā.
Nopirkt nenopirku gandrīz pilnīgi neko, tikai Milani Stay Put Brow Color Poids 04 Brunette un Kardashian Beauty Melno ķimeņu eļļu matiem, ko ieteica Laura Alksne. Es izmēģinājumam paņēmu mazo iepakojumu, iepatiksies, došos uz salonu pēc pilnā izmēra.
Baltic Beauty ietvaros pāris blogeres bijām uz Trind nagu kopšanas prezentāciju, kur dāvaniņā saņēmām Godie bag ar iesācēju komplektu nagu kopšanai un to stiprināšanai. Pirmie iespaidi ir ļoti pozitīvi, noteikti taps raksts par Trind produktiem. Nagu lakas ir salīdzinoši padārgas, tāpēc man pašai būs interesanti vērot, kā šie produkti palīdzēs man tikt pie veselīgāka izskata nagiem un vai tie ir ~10.00 Euro vērti.
Avon Luxe dekoratīvas kosmētikas produktus un smaržu aromātu saņēmu testēšanā, par šiem noteikti arī sekos raksts, jo produkti interesanti un noteikti atsauksmes vērti. Tāpēc sekojat līdzi blogam, Instagram, Facebook lapai, lai nepalaistu garām noderīgu informāciju.

Piedāvāju ieskatīties pavisam īsā video materiālā par to, kā gāja Baltic Beauty 2015 izstādē.


Vai tu šogad apmeklēji izstādi? Ko vērtīgu iegādājies? 
Kā patīk doma par šādiem nelieliem video materiāliem?  Ir vērts turpināt tādus veidot?Lai izdevusies atlikusī dienas daļa!
Santa

3 komentāri

 1. Ļoti jauks video! :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies. :) Ceru, ka sanāks veidot tādus biežāk. :)

   Dzēst
 2. Var redzēt, ka esi pacentusies ar video! Prieks :)

  AtbildētDzēst