Eisenberg PARIS Jutīgas ādas kopšanas līdzekļi

Jaunajam gadam iesākoties, sāku raizēties par savas ādas stāvokli. Tā sāk palikt jutīgāka, šķietami trauslākā un prasīgāka pret dažādiem sejas ādas kopšanas produktiem.  Vēl pirms kāda laika uz sejas varēju zieķēt visu kas pagadās, taču tagad,  lietojot tos pašus produktus kurus pirms 2 mēn., āda jūtas savādāk, atgrūžot iepriekš šķietami labos un ādai piemērotos krēmus. Pati vien zinu, kur vaina meklējama- pārlieku plašajā produktu izvēlē un to testēšanā. Tāpēc došu ādai mirkli atelpas no iepriekš lietotajiem ādas kopšanas produktiem, lai (jau atkal) izmēģinātu kā mana šobrīd trauslā āda reaģē uz jaunajiem, jutīgas ādas produktiem no  Eisenberg PARIS.  Lieku lielas cerības uz tiem, jo prezentācija mani burtiski apbūra, produktu universālajā lietošanā un savā 1-2 soļu sejas ādas kopšanas vienkāršībā.  (Jutīgai ādai nav vajadzīgi 5-7 kopšanas līdzekļi, lai to koptu. Der atcerēties- "jo mazāk, jo labāk"). Ceru, ka lietojot šos produktu āda nomierināsies un tā atgriezīsies normālā stāvoklī. Par to kā man ies lietojot šos produktus, darīšu Jums zināmu pēc kāda laika, kad būšu tos izmēģinājusi.
Atjaunojoša vieglas konsistences maska
Tā mazina apsārtumu un iekaisumu, intensīvi nomierina un atjauno.
Ieteicams lietot vienu vai divas reizes nedēļā, uzklājot bagātīgu slāni produkta uz attīrītas sejas un dekoltē ādas. Atstāt iedarboties 15-20 min, maigi iemasēt atlikumu vai noslaucīt to ar salveti. To var lietot arī kā nakts krēmu, cik bieži vien vēlaties vai kā masku 15 dienu ādas atjaunošanas rituālā.
75ml produkts tūbiņā.
/Eisenberg
Nomierinošs komforta serums
 Mazina apsārtumu un iekaisumu, ir anti-oksidējoša un pretiekaisuma iedarbība. 
Produktu ieteicams lietot no rīta un/vai vakarā, maigi iemasējot to sejas ādā, ādā ap acīm un dekoltē.
30ml produkts ar dozatoru.
/Eisenberg
Nomierinošs atjaunojošs krēms
 Mazina apsārtumu un iekaisumu, labi mitrina un aizsargā no ārējās vides kaitīgāk ietekmes.
Produktu ieteicams lietot no rīta un/vai vakarā, maigi iemasējot to sejas ādā, ādā ap acīm un dekoltē. Var lietot vienu pašu vai kopā ar nomierinošo komforta serumu.
50ml produkts ar dozatoru.
/Eisenberg

Brīnišķīgais pasākums norisinājās Kombucha veselības studijā, Lāčplēša ielā 52/54.
Par Kombucha veselības studiju vairāk vari uzzināt ŠEIT (Facebook profilā) vai ŠEIT (Mājaslapā).

Liels paldies Eisenberg PARIS par brīnišķīgi noorganizēto un informatīvo pasākumu! 

(Šādi nelieli "testing" video parādīsies ik pa laikam. Šobrīd mēģinu saprast kā darbojas mana kamera un Youtube.com editing sistēma).Lai izdevusies Tev šī diena,
Santa

2 komentāri

 1. Produkti izskatās ļoti interesanti :) Serums pē apraksta liekās ļoti man piemērots ;)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ceru, ka tie būs efektīgi arī uz manas ādas. :)
   Labākais ir tas, ka to var lietot it visur- sejas ādai, ādai ap acīm un dekoltē.

   Dzēst