PIRMĀ REIZE SKAISTUMA UN LABSAJŪTAS CENTRĀ "FLORIENA SPA"

29. Maija vakarā devos uz Skaistuma un labsajūtas centru "Floriena SPA", kur izbaudīju brīnišķīgu, ārkārtīgi relaksējošu, nomierinošu un sezonai aktuālu SPA procedūru- "Pieneņu zieds".
 Šī bija mana pirmā pilna ķermeņa SPA procedūra, kuras laikā tika
izmasēts it viss, sākot no sejas, pleciem, beidzot ar kājām un pēdu pirkstiņiem. Nevienā brīdī nejutos neērti vai diskomfortā, viss likās tik saprotams, tik brīvs un relaksēts, bija viegli nodoties meistara rokām un baudīt procesu. Īpašu gaisotni noteikti piešķīra arī pati telpa, kas ir veidota romantiskā stilā, ieturēta siltos un vieglos toņos. 

Par visu no sākuma: Uz procedūru devos kopā ar draudzeni Anniku. Mūs laipni sagaidīja administratore, pēcāk arī paša salona īpašniece, kas mūs iepazīstināja vairāk ar pašu SPA centru, tā darbību un iespējamajām procedūrām. Tad mūs nodeva meistaru rokās, tie ļāva mums mierīgi pārģērbties un iekārtoties uz kušetēm. 
Pirmais posms procedūrā bija sāls skruis, kas veidots uz eļļas bāzes. Ar šo skrubi tika attīrīta visa ķermeņa āda. Sajūtas bija patīkamas, tiešām likās ka āda tiek īpaši dziļi attīrīta un tiek noņemts ādas virsējais raga slānis, kā arī sakrājusies nevajadzīgā enerģija. Pēc ādas attīrīšanas mūs ietina plēvē un dvieļos, lai uzklātais produkts labāk iesūktos ādā. Tajā brīdī pie sevis nodomāju, ka man jāsāk vairāk rūpēties par sevi. Vairāk sevi jālutina, JO ESMU TĀ VĒRTA. 
Pēc ķermeņa ietīšanas bija laiks doties uz vannu, baudīt ūdens relaksāciju ar tasi tējas. Īsti nezinu, kā tas meistariem izdevās, bet ūdens temperatūra bija notrāpīta teju perfekta. Ieliekot kāju ūdenī, tas nelikās ne par aukstu, nedz karstu. Pēc relaksācijas putu vannā, sekoja visa ķermeņa masāža, tajā brīdī sajutos vispatīkamāk. Āda pēc vannas bija silta un maiga, es sajutos kā bērns mātes siltajos apskāvienos, kas tūliņ, tūliņ varētu iemigt. 
Pēdējais šīs pocedūras solis bija masāža sejai, ar ko jau biju mazliet vairāk pazīstama. Šis posms sākās ar ādas attīrīšanu, sejas skrubi un krēmu nobeigumā. Sapratu, ka procedūra iet uz beigām un prāts jau lēnām sāk pamosties no sapņa, kuru izbaudīju realitātē.   
Paldies Floriena SPA centram.
Vairāk informācijas par dažādiem pakalpojumiem uzzini oficiālajā mājas lapā- ŠEIT.
Seko līdzi Floriena SPA Facebook profilam, lai pirmais uzzinātu par noderīgu informāciju- ŠEIT

Vērtīga informācija:
FLORIENA SPA piedāvā katru nedēļas pirmdienu un otrdienu SPA pakalpojumus ar 30% atlaidi no pakalpojuma standarta cenas.Lai iedvesmas pilna šī nedēļa! 
Santa
 


Nav komentāru