PERFEKTS SEJAS PAMATS IZMANTOJOT TIKAI DIVUS PRODUKTUS

Kā tikt pie perfekta sejas pamata izmantojot tikai divus produktus?
Pirmais, kas tev vajadzīgs ir sedzošs, komfortabls, ilgi noturīgs, tavam ādas tipam un tonim atbilstošs tonālais krēms. Viens no šādiem tonālajiem krēmiem, kas atbilsts iepriekš nosauktajām īpašībām ir MAC Studio Fix Fluid tonālais krēms. (Mans perfektais tonis ir NC 15). Tas lieliski maskē apsārtumu, tumšos lokus zem acīm un pigmentācijas plankumus, padarot ādas toni vienmērīgu un perfekti izlīdzinātu.  Priekš sevis esmu atklājusi, ka veiksmīgāk tonālo krēmu ir uzklāt ar sūklīti, kā piemēram ar Beauty Blender. Tas veido vienmērīgu pārklājumu bez švīkām, ko rada otiņa, un pleķiem, ja krēms tiek uzklāts ar pirkstiem. Galvenais, kas jāatceras lietojot Beauty Blender ir to kārtīgi samitrināt ūdenī. Sausā veidā sūklītis uzsūks sevī visu tonālo krēmu un tas tiks nelietderīgi izšķērsts. Tonālā krēma galvenā īpašība ir tā, ka tas ir pielāgojams katra vajadzībām. Ko es ar to domāju-tonālais krēms darbojas kā 2in1, to var uzklāt kā tonālo krēmu un papildus vietās, kur tas nepieciešams, uzklāt otru un trešo kārtu, lai  nomaskētu atsevišķas ādas nepilnības. Lietojot šādu sedzošu tonālo krēmu nav nepieciešams iegādāties un lietot atsevišķi korektoru, ja tas, protams, nav domāts, lai īpaši izceltu un izgaismotu zonu zem acīm vai sejas centru. Zinu, ka lieli skaistuma mīļotāji un grima mākslinieki noteikti šos papildus soļus neizlaistu, bet priekš sievietes, kurai ikdienā nepieciešams pie laba gala rezultāta tikt ātri un vienkārši- šis būs lielisks tonālais krēms priekš šādas situācijas.

Otrs solis būtu pūderis, kas nofiksē tonālo krēmu, lai tas dienas laikā nenoiet.  Pūderis padara ādu matētu un atsevišķi pūderi var sniegt arī papildus sedzamību.  Zelta likums, kas jāatceras ikvienam "Visi krēmveida līdzekļi ir jānofiksē". Piemēram, tieši pēc tonālā krēma lietošanas nedrīkst klāt sauso konturēšanas pūderi. Pūderis vienkārši pielikts pie mitrā tonālā krēma un to būs neiespējami izpludināt, radīsies pleķi un nevienmērīgs pūdera klājums. Lai šī problēma nerastos vienmēr atceries:
Vispirms liec krēmveida līdzekļus (bāze, tonālais krēms, korektors, krēmveida konturēšanas produkti) tad krēmveida produktus nofiksē ar pūderis (caurspīdīgs, ar toni vai pūderveida tonālais) un tikai tad lieto visus pārējos pūderveida produktus (bronzeri, izgaismotāju, vaigu sārtum u.tml.).

Ceru, ka kādam noderēja šī nelielā informācija par tonālo krēmu un pūdera lietošanu. :)  
Kas ir tavs mīļākais tonālais krēms? 
 Jaukas brīvdienas vēlot,
Santa 

2 komentāri

  1. Paldies - beidzot sapratu, kam tie caurspīdīgie puderi ir nepieciešami!

    AtbildētDzēst
  2. Izskatās perfekti uzklāts!

    AtbildētDzēst