PIRMĀ REIZE IZMĒĢINOT DABĪGO DEKORATĪVO KOSMĒTIKUAr pāris Dr. Hauschka dabīgās ādas kopšanas produktiem esmu jau pazīstama, taču nolēmu, ka ir vērts pamēģināt arī kaut ko no naturālās kosmētikas.  No piedāvātā klāsta izvēlējos izmēģināt Bronzing Tint, kuru var lietot
sajaucot kopā ar dienas krēmu vai pirms tonālā krēma uzklāšanas, lai ādai piešķirtu veselīgu izskatu un vienmērīgāku sejas toni. Tintei ir pavisam viegla tekstūra, uzklājot uz ādas tā neatstāj treknu vai smagnēju kārtu. Produkts noteikti nav sedzošs un tas nepildīs tonālā krēma funkcijas, slēpjot asinsvadus, ādas apsārtumu vai sarkanās pumpiņas. Šo varētu nosaukt par "papildproduktu", kuru lietot ja tonālais krēms ir palicis par gaišu un tam nepieciešams piejaukt klāt tumšāku toni. Vai arī sievietēm, kuras ikdienā izvēlas lietot tikai mitrinošu sejas krēmu, Bronzing Tint būs lielisks produkts ar ko papildināt sejas krēmu, tādējādi ādai piešķirot valgu bronzas toni, lieki to nenoslogojot. ***Aromāts kā jau visiem dabīgajiem produktiem ir diezgan specifisks un pie tā ir jāpierod. Bronzas tinte šobrīd ir mans ikdienas neaizvietojamais produktus pirms tonālā krēma uzklāšanas, ļoti patīk kā tas atsvaidzina koptēlu un liek ādai izskatīties veselīgākai.
 Dr. Hauschka lūpu zīmulis ir produkts, kuru iesaku pamēģināt ikvienai. Tam ir laba noturība, krāsu pigmentācija, ar to ir viegli strādāt un pielāgot savām vajadzībām. Tonis #01 ir lieliska ikdienas krāsa, kur izsakstīsies labi praktiski uz jebkuras ādas. Lūpu zīmulis ir iestrādāts koka apvalkā, kas nerada grūtības to asinot. Zīmuļa vienā galā ir iestrādāt otiņa ar ko ērti var izpludināt ievilkto kontūru vai sapludinot kopā lūpu zīmuli ar lūpu krāsu. Gluži tāpat kā "Bronzing Tint" arī šis zīmulis man iet uz "urrā", tas  priekš manis ir perfekts ikdienas tonis, kuru varu klāt kā ikdienā, tā arī ejot uz kādu saviesīgu pasākumu.
Lūpu spīdums mani pārsteidza... bet ne tai sliktākajā nozīmē. Tas mani pārsteidza savas konsistences dēļ, jo biju gaidījusi "tradicionāla" spīduma sniegumu. Šis dabīgais lūpu spīdums pēc konsistences vairāk līdzinās vaskainam un krēmīgam lūpu balzāmam. Taču tas lūpām piešķir tik pat sulīgu efektu kā to dara visiem pieņemtie un labi zināmie lūpu spīdumi. Manuprāt, tieši šim spīdumam ir vairāk labu īpašību nekā klasiskajiem spīdumiem. Tas noteikti ir kopjošāks un saudzīgāks priekš lūpu ādas, jo var just barojošo efektu, ko sniedz dabīgās sastāvdaļas. Lūpu spīdumu bez problēmām var atjaunot, tas neveļas kunkuļos ne pēc otrās, nedz trešās lūpu spīduma kārtas uzklāšanas. Tonis #06 pavisam viegli ietonē lūpas maigi rozā tonī, izceļot to dabīgo toni.

Kopumā vērtējot  Dr. Hauschka dekoratīvās kosmētikas produktus esmu vairāk kā apmierināta un patīkami pārsteigta par produktu augsto kvalitāti un darbību. Neviens no šiem produktiem nelika vilties. Mani apmierināja pigmentācija, novērtēju produkta dabīgās sastāvdaļas, gaumīgo iepakojumu  un  produktu sniegumu uz ādas. 
Vai esi kaut ko mēģinājusi no Dr. Hauschka dabīgās dekoratīvās kosmētikas?

Jauku dienu vēlot,
Santa3 komentāri

 1. Pilnībā piekrītu par lūpu zīmuli- tas ir noturīgs un ērti klājas, nav pārāk ciets vai mīksts. Turklāt man šķiet, ka lūpu kosmētikai vienmēr labāk izvēlēties dabīgus produktus...

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Perfektā gadījumā vajadzētu lietot pēc iespējas visu dabiskāku... bet es nevaru atteikties no savas "ķīmiskās" kosmētikas, lai cik šausminoši tas neskanētu. :)

   Dzēst
 2. Piekrītu par lūpu spīdumu, konsistence ir pilnīgi cita, kā varētu iedomāties, bet rezultāts ir burvīgs, kā ari, ļoti uzrunā produktu aromāti ;)

  AtbildētDzēst