TONĒJIES AR ST.TROPEZ PRODUKTIEM

Blogā daudz esmu dalījusies par to kā pareizi izmantot un no kā izvairīties lietojot paštonējošos produktus. (Ja vēlies lasīt šādu informāciju spied ŠEIT). Šodien vēlos padarīties mazliet citā informācijā un tas ir par to, kur iegādāties izslavētos "Luxe" līnijas paštonējošos krēmus no  ST.TROPEZ!  Tas ir interneta veikals KLIPSHOP.LV. Interneta veikalā ir ārkārtīgi plašs sortiments ar visdažādākā stipruma un veidu paštonējošajiem krēmiem. Sākot no krēmiem un putām, beidzot ar sausajām paštonējošajām ķermeņa eļļām. Vairāk ar piedāvājumu vari iepazīties ŠEIT.

Esmu izmēģināju St. Tropez Self tan Luxe Dry oil. Teikšu tā- interesants produkts. Līdz šim nebiju saskārusies ar sauso, paštonējošo eļļu, tāpēc nācās to kārtīgi iepazīt un saprast, ko tad produkts īsti sniedz. Sapratu to, ka eļļa ir vieglas tekstūras, ideāli piemērota vasaras atvaļinājumam, lai ādai piešķirtu īpaši seksīgu izskatu un papildus toni jau esošajam dabīgajam iedegumam. Sausā eļļa sniedz viegli zeltainu ādas finišu, gluži kā Victoria Secret modelēm. ...un kura gan negrib izskatīties kā Victoria Secret eņģelis?! Rezumējums par  St. Tropez Self tan Luxe Dry oil ir tāds, ka produkts sniedz visneitrālāko un dabīgāko toni no tiem paštonējošajiem produktiem, kurus esmu lietojusi. Es to varētu pielīdzināt ķermeņa bronzerim, kas ādai piešķir īpaši valdzinošu skatu.
Uzklāšana īpaši neatšķiras no citiem paštonējošajiem produktiem. To klāj uz tīras, sausas ādas ar plaukstu palīdzību (neizmanto cimdu), pēc tam tās labi noskalojot. Pirmais tonis/iedegums parādās pēc ~4 stundām. Produkta aromāts pirmajā brīdī liekas izteikti citrusīgs, pēc kāda laikam uzvirmo nepievilcīgais šo produktu aromāts, bet kad tas tiek noskalots, aromāts ir zudis.
Aktīvo linku uz produktu atradīsi ŠEIT.

Otrs produkts, kuru vēlos pieminēt ir St. Tropez Self tan EXPRESS paštonējošās putas, kuras attīstās 1 STUNDAS laikā! Šis man likās ļoti, ļooti labs produkts. Iedegums tiešām parādās ātri, ja vajadzētu, izskrietu no mājas arī ar tikko uzklātu paštonējošo krēmu. Ērts iepakojums, tilpums atļauj to ņemt līdzi ceļojumos (50ml pudelīte), kā arī man liekas, ka tas ir veiksmīgs tilpums produkta pamēģināšanai, ja tomēr neuzticies cilvēku atsauksmēm. 50 ml maksā tikai 6 Euro.
Ja man kāds, uz doto brīdi, liktu izvēlēties tikai vienu produktu, kuru lietot  visu savu atlikušo dzīvi, es teiktu, kas tas būtu St. Tropez Self tan EXPRESS paštonējošās putas un tad otrajā vietā ierindotos Latvijā ražotais Tresure tan. Uzskatu, ka St. Tropez Self tan EXPRESS paštonējošās putas ir ļoti labs augsta līmeņa produkts.
Aktīvo linku, kur iegādāties produktu atradīsi ŠEIT.

Vai Jums liekas ērti un efektīgi, ja pievienoju aktīvos linkus uz produktiem par kuriem runāju?
(P.S. No jūsu klinšķiem uz linkiem nesaņemu nekādu labumu, tas ir tikai Jūsu ērtībām). :)

Lai jauka diena,
Santa5 komentāri

 1. Pagaidām nelietoju vēl neko,bet ja būs vajadzība lietju spreju no firmas merci_merci ķermenim un sejai no clarins vai Collistar! Kājāv varu ueteikt arī collistar! Bet paldies par taviem ietekumiem!,noteikti pamēģināšu!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Man ar izsmidzināmajiem paštonējošajiem produktiem ir nelāga pieredze. Sanāca viens no pleķainākajiem tonējumiem.
   Tiesa gan par Merci Merci esmu dzirdējusi šādas tādas labas atsauksmes, arī labprāt pamēģinātu. :)

   Dzēst
 2. Anonīms19/4/18

  Man tāda eļļa ir, bet tajā klipšopā briesmīgi augsta cena, es savējo pirku par kādiem 22 eiro.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Wāw! Zināju, ka St. Tropez ir dārgi produkti... Bet nemaz nebiju salīdzinājusi cenas.

   Dzēst
 3. Cik noturīgi ir šie paštonējošie? Vai tie noiet vienmērīgi, vai paliek pleķi?

  AtbildētDzēst