ATSLODZE ĀDAI

 Dienās, kad āda ir piekususi un nomocīta no saules, liela makeup daudzuma un sarežģītas ādas kopšanas rutīnas, izvēlos izmantot pašu minimumu, lai ļautu ādai atpūsties.  Noņemu kosmētiku ar dekoratīvās kosmētikas noņēmēju, izvēlos lietot vieglu putojošu želeju, lai notīrītu pārpalikumus. (Ja kādu interesē, tad jau ilgāku laiku lietoju Sensibio Mild Cleansing Foaming gel, kopā ar Foreo LUNA masāžas ierīci. Želeja ir ļoti patīkama un maiga, pēc tās lietošanas nav velkoša un sausa sajūta. Tā nerada izteikti biezas un brīvas putas, taču želeja maigi, bet efektīgi attīra trauslu ādu).
Pēc sejas attīrīšanas ar želeju izvēlos visneitrālāko toniku- šinī gadījumā Bioderam Micelāro ūdeni, kas lieliski atsvaidzina un nomierina sejas ādu un papildus noņem atlikušos pārpalikumus, kas aizķērušies uz sejas no kosmētikas. Micelārais ūdens ir lieliski paredzēts jutīgai ādai, tas nekairina ne sejas, ne ādu ap acīm. Manuprāt, micelārajam ūdenim ir jāatrodas ikviena skaistumkopšanas stūrītī, jo tas der jebkuram ādas tipam, vecumam un dzimumam!
Tālāk savu ādu lutinu ar vieglu sejas krēmu un nobeidzu ar mitrinošu acu krēmu. Arī ādai ap acīm izvēlos lietot vieglas konsistences krēmu un šobrīd tas ir Bioderma Sensibio Eye contour gel, kas aizsargā ādu, mazina pietūkumu, mitrina un nomierina to. Sensibio Eye contour gel, lietoju no rītiem, jo dekoratīvā kosmētika uz tā pa virsu klājas lieliski un dienas laikā nerodas smaguma sajūta, kad uz acīm ir blīvs krēms.  Uzlieku krēmu un jau pēc trīs mintūtēm par tā esamību uz sejas aizmirstu. (Vakariem, pirms gulētiešanas, mēdzu izvēlēties kaut ko barojošāku un smagnējāku, šobrīd lietoju ODA Intensive regenerating eye cream).

Šādas dienas, kad izvēlos lietot pāris produktus saucu par "atslodzes dienām" priekš sejas, kad ar pašu minimumu pilnīgi pietiek, lai āda justos labi.

VAIRĀK INFORMĀCIJAS ATRADĪSI- ŠEIT.

Kāda izskatās tavas "Atslodzes dienas" priekš sejas ādas? Līdzīgi kā mana rutīna vai pilnīgi pretēja? Santa
3 komentāri

 1. Interesanta secība, es savukārt vispirms notīru seju ar micelāro un tad mazgāju ar putām/želeju. Nepatīk sajūta, ka tās micellas paliek uz sejas... Biodermas acu krems ļoti patika, tagad lietoju Vichy Aqualia, arī labs.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Man tā secība dažkārt pamainās. Ja nav pārlieku daudz kosmētikas uz sejas, tad:
   Seju atīru ar micelāro ūdeni, tad želeju un nobeidzu ar krēmiem.
   Ja es vairāk kosmētikas uz sejas, tad attīro to ar eļļu, kas pilnībā izkausē dekoratīvo kosmētiku, tad lietoju attīrošo želeju, pēc tam tonis vai Micelārais ūdens un tad beidzu ar krēmiem.

   Esmu lietojusi Vichy Aqualia- ļoti patika.

   Dzēst
  2. Laura- būtībā ražotājs arī ir paredzējis tādu secību, kā Tu mini :)

   Dzēst