ATSKATS UZ 2016. GADU


Sakopoju pāris bildes ar attiecīgiem notikumiem, kuri norisinājušies 2016 gadā.Viens no spilgtākajiem brīžiem 2016. gadā bija ceļojums uz Londonu, kurš netiks aizmirsts nekad. Tas ir tik nozīmīgs daudzu iemeslu dēļ,  kā vienu no tiem varu minēt to, ka tas bija mans pirmais pārbaudījums, mans pirmais ceļojums vienai pašai.


Nākamais notikums bija ceļojums uz Bratislavu un Vīni. Mans 2016. gada mērķis bija apmeklēt tikai vienu valsti, taču esmu priecīga, ka sanāca aizbraukt arī uz vēl divām- Slovākiju un Austriju.
Man bija vienreizīga iespēja pārgriezt NYX Cosmetics veikala atvēršanas lentu, kopā ar Lauru, Zandu, Elizabeti un Vitu.

Es apmeklēju NYX Cosmetics rīkotu meistarklasi, kur satiku Jelena Peric un intervēju Karen Sarahi Gonzalez.
Šinī gadā sasniedzu 1000 sekotājus savā Instagram profilā @SantaKudrenicka
 Es uzvarēju Kinetics Nails System rīkotajā konkursā un man bija lieliska iespēja pašai izveidot savu unikālo nagu laku un redzēt nagu lakas to veidošanas procesā.
Šī gada 3.februārī pie manis nonāca Foksija, kura ne tikai manā sirdī, bet visā mūsu ģimenē ienesa lielu mīlestību un patiesu prieku.
 
Turpinot dzīvnieku tēmu mūsu ģimene tika arī pie kaķēna vārdā Hugo, kurš patiesībā ir bosiks, taču tanī pat laikā liels mīlulis un mājas dvēsele.
2016. gada viens no vērtīgākajiem un nozīmīgākajiem pirkumiem ir Londonā iegādātā Ted Baker kosmētikas somiņa.
Mani pirmie MAC kosmētikas produkti tika iegādāti tieši 2016. gadā.
Šogad sanāca apmeklēt daudz skaistu pasākumu, iepazīt ēdienus un uzkodas, kurus līdz tam nebiju mēģinājusi. Biju smalkos restorānos un vietās, kurās nekad agrāk nebija sanācis būt. Un galu galā, apmeklējot šo pasākumus es esmu lieliski pavadījusi savu laiku starp radošiem un iedvesmojošiem cilvēkiem.
Šogad Mūzikas skolā, kuru absolvēju 2008/2009 gadā bija salidojums, kur atkal redzējāmies ar skolotājiem un pāris aktīvākajiem absolventiem.
Gadu iesāku ar aktīvu sportošanu, diemžēl pamazām, pamazām iedvesma zuda un sporta zāles apmeklēšana vairs nebija tik aktuāla. 2017. gadā man ir uzstādīti striktāki mērķi un es pat teiktu stingrs grafiks, kuru zinu un ticu, ka izpildīšu un gala rezultātā tikšu pie tā ko vēlos! 
 2016. gadā atvēru savu Youtube.com kanālu, kuru ceru attīstīt un pilveidot arī turpmāk. Šobrīd abonētāju skaits jau ir sasniedzis 160 cilvēkus! Par ko man ir liels prieks. PALDIES.
Divas reizes iekļuvu Delfi portālā, kur vienā rakstā atrados starp 35. Populārākajiem Latvijas 'Instagram' stila un skaistumkopšanas profiliem.

 Kopumā atskatoties uz sevi šinī gadā saprotu, ka esmu kļuvusi daudz drošāka un pārliecinātāka. Vieglāk uztveru kritiku un vieglāk spēju sadzīvoju ar lietām, kuras nespēju mainīt. Šinī gadā esmu daudz smējusies, priecājusies un novērtējusi lietas sev apkārt. Ar smaidu sejā un lielām cerībām gaidu Jauno gadu.

Man ir liela ticība, ka 2017. gads būs vēl krāšņāks, piedzīvojumiem un pieredzes bagātāks! 
Laimi, ticību un galvenais mīlestību vienam pret otru...

Santa

6 komentāri

 1. Superīgi un iedvesmojoši, Santiņ! Lai arī 2017. ir Tavs veiksmes gads! 🙂❤

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies! :*
   Arī Tev es novēlu veiksmīgu, izdevušos, panākumiem un pieredzes bagātu 2017. gadu! Lai viss izdodas! <3

   Dzēst
 2. 2016 bijis varen labs gads! :) Super jauks atskats! Lai vēl fantastiskāks 2017-tais!!!! :*

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Protams, asaras un melnos brīžus nevienam nepatīk atsaukt atmiņā... Bet kopumā tiešām varen labs gads.
   Paldies, Lauru! Arī Tev novēlu izdevušos un veiksmīgu 2017! :*

   Dzēst
 3. Super! Liels, liels prieks par Tavu prieku un Tavu piepildīto gadu! :)) Lai nākamais vēl neaizmirstamāks :))

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies! <3
   Lai arī Tavs 2017-tais nes daudz prieka, tik pat daudz neaizmistamu un laimes pilnu brīžu. :*

   Dzēst