KĀ KOPT LŪPU ĀDU ZIEMAS SEZONĀ?


Serious Lip Repair (Visibly Smoothing & Repairing Lip Contour). Šis man likās interesants produkts, kuru vienkāršiem vārdiem varētu nodēvēt kā barojošu krēmu lūpu ādai. Lai gan ražotājs sola, ka tas samazinās grumbiņas, padarīs ādu elesgīgāku Serious Lip Repair un pufīgāku, taču vairāk kā pēc mēneša ilgas lietošanas nekādu vizuālu efektu īsti nemanīju. Šo produktu lietoju pirms gulēt iešanas, uzklājot to ārkārtīgi plānā kārtā. Lūpu ādā tas iesūcas momentā neatstājot lipīgu vai nepatīkamu sajūtu. Pats krēms ir maigi rozā krāsā, tam ir tipisks "oldschool" Nivea krēma, ar ārstniecisko ādas kopšanas produktu sajaukuma aromāts. Jāsaka, ka tas viegli nomatē lūpu ādu, tādējādi vizuāli radot efektu, ka smalkās lūpu grumbiņas ir aizpildītas. Manuprāt, šis būs lielisks produkts meitenēm, kurām ir nepieciešama papildus lūpu ādas mitrināšana. Priekš manis, šis solis ir mazliet nevajadzīgs, jo lūpas "pie dzīvības" varu atgūt ar labu lūpu balzāmu un ikdienā tās papildus mitrināt ar atsevišķu, tam paredzētu krēmu, nav nepieciešams. (Mans ABSOLŪTS lūpu balzāma favorīts L'Occitane En Provence Melting Honey lūpu balzāms) 
Cena- 39.90 Euro
Iegādāties vari ŠEIT

Lip Scrub ir krēmveida konsistences produkts, kura sastāvā ir smalkas pērlītes, kuras skrubē lūpas, atbrīvojot tās no atmirušajām ādas šūnām un reizē stimulējot asinsriti lūpu apvidū. Tā kā skrubis ir krēmveida, tas pēc tā lietošanas neatstāj sausas un niezošas lūpas, ir sajūta, ka tas noskrubē un reizē mitrina lūpas, atstājot tās patīkami gludas un reizē mitrinātas. Teikšu godīgi,  es gaidīju, ka lūpu skrubis būs mazliet agresīvāks un skrubējamās pērlītes būs blīvākas, bet tās ir ļoti izliedētas un varbūt ar pirmo reizi noskrubējot lūpas nemaz nesanāks atbrīvoties no visas sausās ādas kā biji cerējusi. Taču paskatoties no otras puses- saprotams, līdz asinīm jau neberzīsi ādu, lai atbrīvotos no sausās ādas uz lūpām vienā reizē. 
Cena- 31,00 Euro
Iegādāties vari ŠEIT

Lip XL. Par šādu produktu darbību man viss ir skaidrs. Tie lūpām sniedz mega spīdumu, kas tām vizuāli liek izskatīties biezākām un pufīgākām, taču īsti jau tās lūpas viņš nepalielina, tas drīzāk ir kā vizuāls apmāns, tā pat kā  kņudinošā sajūta, kas cilvēkam liekot domāt, ka tās patiešām kļūst lielākas. Lai vai kā, šis produkts man patīk. Tam ir atsvaidzinošs piparmēta aromāts un pat garša, kas tad arī sniedz šo kņudinošo sajūtu. Lūpu spīdumā ir iestrādāti smalki mikro gliteri, kas atstarojot gaismu liek mirdzēt un likt lūpām izskatīties īpaši pufīgām. Taču lielākas lūpas pēc produkta lietošanas nepaliek, tā vienkārši ir kā ilūzija, kura spēlējās ar mums.
Cena- 41,00 Euro
Iegādāties vari ŠEIT

Sweet & Delicious Lip Balm. Jauks, klasisks, gaumīgs iepakojums ar iestrādātu spogulīti tajā. Pats balzāms diezgan ciets un vaskains, īsti negrib ņemties uz pirkstiem un kā sviests izplūst pa lūpām.
Es neesmu liela šādu iepakojumu piekritēja, taču šo produktu no visiem lietoju visvairāk un tikai  mājas apstākļos. Sabiedrībā, kad esmu starp cilvēkiem priekšroju dodu izspiežamiem vai izskrūvējamiem balzāmiem, jo nevienmēr ir iespēja noskalt rokas pirms produkta uzklāšanas uz lūpām. Jautāsiet ar ko šis balzāms atšķiras no pārējiem "lētā gala" balzāmiem?! Teikšu godīgi, ka tikai ar iepakojumu. Produkts iekšpusē vispār mani nepārsteidz, diemžēl veikalos ir atrodami daudz lētāki un labāki lūpu balzāmi par šo. Vienīgie plusi šim produktam ir saldais košļājamo gumiju aromāts un gaumīgais iepakojums.
Cena- 35,00 Euro
Iegādāties vari  Douglas veikalā

Ouuuu. CENAS!👀 (Pilnīgi zobus gribas griezt). :( Manuprāt, tās ir neadekvāti augstas.  Ja man jāsaka godīgi, GODĪGI- (vidēji ~35,00 Euro) nedotu par nevienu no šiem produktiem. Ja nu vienīgi par Serious Lip Repair, ja man tiešām būtu nepieciešamas īpašas rūpes par lūpām. 

Ar šo rakstu arī es atvados līdz nākamās nedēļas piektdienai.
Lai skaisti iesākas Jums šī pirmā decembra diena!
Santa

2 komentāri

 1. Oho cenas tik tiešām ir iespaidīgas un nezinu daudzas, kas būtu gatavas tādas maksāt, it sevišķi ņemot vērā, ka produkti nav super ietilpīgi. Mani mīļākie spiežamie lūpu balzāmi no L'Occitane, savukārt ideāls mājas apstākļiem ir Nivea lūpu sviests.

  www.callmemaddie.com

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. L'Occitane (Honey) kolekcijas lūpu balzāms ir vienkārši BRĪNIŠKĪGS! <3

   Dzēst