Manhattan loos powder

Sveikas. <3
Man ir ļoti žēl, ka nesanāk laika tik daudz jauniem un interesantiem rakstiem. Bet es daru visu, cik vien manos spēkos, lai es šeit pēc iespējas biežāk parādīties. 

Vakar bija klases ekskursija un ar klasi bijām aizbraukuši uz Tartu, Igaunijā. Ekskursija AHHAA centrā bija lieliska. (droši iegooglējiet un apskaties to, par ko iet runa.) 
Protams, neiztikām arī bez veikaliem. Šobrīd, ja nemaldos, tad viņiem vienā no lielveikaliem ir "Trakās dienas"(mēs tā izsecinājām, jo līdzīgi kā mums veikalos īpašām lietām ir akcijas) , kur vienā no skaistuma veikaliem ar draudzenēm arī iegriezāmies. 

Neko īpašu nenopirku, jo viss būtībā tāds pats kā pie mums.
Nopirku tikai Manhattan loose powder. 
bildes no http://www.chicprofile.com/wp-content/uploads/2010/09/Manhattan-fall-2010-mat-loose-powder.jpg

Nekad agrāk man nav bijis loose powder, tāpēc ļoti priecājos, ka atradu šo.
Tonis, kuru iegādājos BEIGE 2. Bija pieejams arī gaišāks tonis, par tumšāko nemācēšu teikt, jo tumšāku par šo 2 BEIGE nemanīju.

Birstošs minerāl pūderis. Tas ir paredzēts, lai nostiprinātu sejas grimu, tas der visiem sejas tipiem, dod matētu iznākumu.

Neesmu vēl mēģinājusi, jo pa šīm divām dienām vēl neradās iespēja to lāga izmēģināt.Kāda Jums ir bijusi pieredze ar šiem minerālajiem pūderiem? 


xo, Santa

6 komentāri

 1. Minerālais pūderis ir pats labākais kas var būt! Lietoju Artdeco un esmu sajūsmā. Manuprāt, visizdevīgākais produkts kāds var būt, jo to var tranformēt uz citiem produktiem, piemēram, pārveidot par tonālo krēmu un + šis pūderis ies mūžīgi, jo izlietot to nav iespējams ja patēriņš ir tik mazs.
  Ja kādam ineteresē Riga Plaza Kolonnā ir Manhattan kosmētika, kur arī ir šis pūderis.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. es tagad ar novērtēju, cik tas ir labs, pietiek ar mazu drusciņu, lai pārklātu visus seju! :)
   Labs atradums priekš manis. :)

   Dzēst
 2. Man arī ir šāds Manhattan pūderis.Viņu tik tiešām nav iespējams izlietot,jo iepakojumā ir ļoti daudz produkta.Pūderis patīk,labi matē sejas ādu,izskatās dabiski.Vienīgais mīnuss,šo produktu nav ieteicams likt rokassomā,vai skolassomā,pūderis var izbirt pa visurieni.
  P

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. o jāa, es nemaz nemēģināšu šo pūderi nēsāt līdzi. :) jau tagad sanāca mazas "šaizes" ar šo minerālo pūderi :)

   Dzēst
 3. Anonīms13/10/12

  i don´t understand ur language^^ just wanted 2 say manhattan powder is good one.
  greetings from germany

  AtbildētDzēst