Weekly Obsessions |2

Sveika. <3

Priecīgus svētkus Jums visiem! Oliņ- boliņ.
Man diemžēl tie nav diezko priecīgi, jo slimoju ar galvas sāpēm un lielu temperatūru...
 Bet es nevaru pamest blogu, jo nedēļu atpakaļ iesāku rakstīt "Weekly Obsessions" rakstu, lai sevi mazliet piespiestu iekļauties noteiktā grafikā.


Ebay. com
Kopš piereģistrēju karti Ebay.com... ohh, es nevaru no tā atrauties, pērku un pasūtu visādus mazus nieciņus, kuri sastāv, sākot no auskariem, beidzot ar kleitiņām.
Jau kādu laiku atpakaļ ietvītoju, ka jābeidz tērēt naudiņa @ebay.com Droši vien sagaidīšu sūtījumus un ķeršos klāt jaunai tūrei. Ak vai.
Kā jums ir ar ebay?Arī nevarat atturēties no nieciņiem par smieklīgu cenu?  


Auskari
Šie ir mani "go to" auskari, nēsāju tos dien dienā, kad neaizmirstu ielikt. Ļoti patīk, tie ir mazi, vienkārši, klasiski un skaisti. Esmu saņēmusi negaidīti daudz komplimentu par viņiem! 

Tonālā krēma otiņa
Saņēmu to no ebay. com pasūtījuma šīs nedēļas beigās, ceturtdien. Kopš tās dienas nespēju no tās šķirties. 
Tā ir lieliska! Neatstāj praktiski nekādas tonālā krēma švīkas, ko mēdz darīt lielākā daļa lētu ton. krēma otiņu. (Kad sagaidīšu visus ebay. com pasūtījumus, noteikti atrādīšu visus un uztaisīšu demo ar šo otiņu darbībā.)
Ja godīgi, man pēc klājuma tā likās līdzīga Shisaido otiņai, kura ir vairāk nekā dievīgs izgudrojums! Jā, viņām pilnībā atšķiras forma un sariņu materiāls, taču klājums un sajūta liekot tonālo krēmu ir ļoti līdzīga.
Manuprāt, vislabāk iztērētie £1.79 <3
Bet ja jūs gribat investēt kādā patiesi labā un kvalitatīvā tonālā krēma otiņā, noteikti ieteiktu Shisaido. 
Nedēļas Youtube. com Beauty blogger
Tā ir nevainojamā FleurDeForce. Viņai ir jauki, smieklīgi, pamācoši un iedvesmojoši video, kurus es arī regulāri noskatos. Šādi cilvēki kā viņa iedvesmo mani! :)
H&M saules brilles
Šīs brilles, ja sekojat līdzi blogam, noteikti jau bijāt manījušas, jo tās ir pirktas ziemas sezonā, taču tikai tagad, kad ārā sāk mosties pavasaris, sāku tās aizvien biežāk nēsāt.
Mazliet hipsteru stilā, bet man ļoti patīk.
Ar ko tu šonedēļ biji apsēsts? 


Lai jauki svētki!xo, Santa

 

12 comments

 1. Man arī ir šī tonālā krēma ota, ļoti patīk. Starp citu, lieliski var izmantot arī konturēšanai ;)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ak tā... nebiju nemaz aizdomājusies par to konturēšanu. :) Būs jānoprovē, jo iepriekš esmu konturējusi tikai ar spondžiem. :)

   Dzēst
 2. ota izskatās ļoti vilinoša. ;)
  Man arī ir neliela mānija ar ebay un citiem saitiem. Nē, jābeidz nauda krāt uz kartes, citādi tas vienā dienā pazudīs. :D
  Noteikti atrādi visus labumus, ko esi no neta sasūtījusi ;)

  *Priecīgas Lieldienas, Santiņ! :*

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Atrādīšu! Jo pagaidām nevienā no pirkumiem neesmu vīlusies. Sagaidīšu visu un tad arī atrādīšu. :)

   Mīļš paldies. Tev arī tik pat priecīgas un krāsaina. :))

   Dzēst
 3. Anonīms20/4/14

  Ebays laba lieta, bet es vēl savu degunu tur iekšā nebāžu. Šobrīd man ir iherb, escentual un aliexpress laiks :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ja vājš raksturs, tad var gadīties iekrist atkarībā. he

   Dzēst
 4. UNLESS THE FATHER DRAWS HIM


  John 6:44 No one can come to Me unless the Father who sent Me draws him; and I will raise him up on the last day.

  What is the meaning of John 6:44?

  1. Does it mean only a few, who have been selected by the Father, will be saved? No, it does not.
  2. Does it mean that men only respond to the gospel because of irresistible grace? No, it does not.

  WHO ARE THOSE THAT THE FATHER DRAWS?

  John 6:45 It is written in the prophets, 'And they shall all be taught of God.' Everyone who has heard and learned from the Father, comes to Me.

  The Father draws all who hear and learn. The Father does not force anyone to hear or learn. Men have free-will. God does not impute faith into a few so they will believe and be saved. Faith does not come by injection.

  HOW DO MEN HEAR AND LEARN?

  Romans 10:13-14 for "Whoever will call on the name of the Lord will be saved." 14 How then will they call on Him in whom they have not believed? How will they believe in Him whom they have not heard? And how will they hear without a preacher?

  Men need to hear the gospel before they can learn and believe. The Father draws men by the gospel.

  Romans 10:17 So faith comes from hearing, and hearing by the word of Christ.

  Faith comes from hearing the gospel. Faith does not come because the Father selected a chosen few, before the world began, to be saved. All who accept Jesus as Lord and Savior are the chosen and that includes whoever accepts God's terms for pardon. Faith does not come because of irresistible grace.

  God the Father draws men to Jesus with the gospel.

  Romans 1:16 For I am not ashamed of the gospel, for it is the power of God for salvation to everyone who believes, to the Jew first and also to the Greek,

  IT IS THE GOSPEL THAT DRAWS MEN TO JESUS!

  IRRESISTIBLE GRACE IS NOT THE METHOD THAT THE FATHER USES TO DRAW MEN TO JESUS.

  Romans 10:21 But as for Israel He says, "All the day long I have stretched out My hands to a disobedient and obstinate people."

  Israel as a nation reject the gospel. How would that be possible if irresistible grace were in play? Israel turned away from God.

  Matthew 23:37 "Jerusalem, Jerusalem, who kills the prophets and stones those who are sent to her! How often I wanted to gather your children together, the way a hen gathers her chicks under her wings, and you were unwilling.

  Jerusalem was unwilling to be drawn to Jesus by believing the gospel. They had a choice.

  John 5:39-40 You search the Scriptures because you think that in them you have eternal life; it is these that testify about Me; 40 and you are unwilling to come to Me so that you may have life.

  The Jews had the opportunity to believe the gospel of Jesus Christ, but they were unwilling. There was no irresistible grace in play. The Father draws all who are willing to believe the gospel.

  John 6:40 This is the will of My Father, that everyone who beholds the Son and believes in Him will have eternal life, and I Myself will raise him up on the last day."

  IF YOU ARE READING THIS BLOG YOU ARE ONE OF THE "EVERYONE" WHO HAS A CHANCE TO BE BELIEVE THE GOSPEL AND BE SAVED.

  MEN REJECT GOD.

  GOD DOES NOT REJECT MEN DUE TO NO FAULT OF THEIR OWN.

  THE FATHER DRAWS MEN TO JESUS THROUGH THE PREACHING OF THE GOSPEL. MEN ARE NOT DRAWN TO JESUS BECAUSE THEY WERE PRESELECTED FOR SALVATION!


  YOU ARE INVITED TO FOLLOW MY BLOG. http://steve-finnell.blogspot.com

  AtbildētDzēst
 5. Anonīms21/4/14

  noteikti iesaku youtube arī paskaties missglamorazzi :)) viņa ir lieliska. ;)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jap, missglamorazzi arī tiek apskatīta regulāri. :)) Biju šokā, kad uzzināju viņas vecumu, viņa izskatās krietni jaunāka, bet feini, tik pozitīva un brīvi domājoša meitene. :)

   Dzēst
 6. eBay lietoju jau vairāk kā četru gadus..pieredze pozitīva- pasūtu sākot no UV lampām un beidzot ar auduma baķiem. Priekšroku dodu Fanshion outlet sadļai, kuru šobrīd mazliet grūtāk ebajā atrast, ja nezin kur meklēt.

  P.S. tikai nepieļuajiet manas draudzenes ķļūdu..sasūtīju visādas kleitiņas un blūzītes no Korejas(izmēri s)...kur cilvēki salidzinoši mazāki par eiropiešiem un nācās visu atdod.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ohoo, rādās, ka mums te cilvēks ar "stāžu". he es vēl salīdzinoši jauna ebay pasaulē. :)
   Es tā īsti par S izmēra kleitiņām neesmu uztraukusies, jo pati auguma ziņā esmu kā maza aziāte. :)

   Tu mani uzrunāji, kā ir ar tiem audumiem? Var nopirkt lētākus un labākus? Vai vienkārši interesantas apdrukas/ tekstūras , par tādu pašu cenu un kvalitāti?! :)

   Dzēst
  2. vizbiežāk bidojot var dabūt ko labā cenā..nesen vajadzēja filca atgriezumus no baķa veikalā neatradu..ebaja bija...tādus intresantus apdrukā visai lei IKEA var nopirkt, bet cik zinu, tad latvijā vēl ikeas nav...

   Dzēst