Essence naturālo toņu acu ēnas |Make-up

Jaunumi, jaunumi! Essence plauktos jau parādījušās (citviet vēl nē) šīs burvīgo toņu acu ēnas. Ēnas ir matētas un ar satina mirdzumu. Šodien atrādīšu, manuprāt, no piedāvā klāsta visveiksmīgāko toņus. 

No kreisās: 19 The grammy goes glammy (satīna mirdzums);
08 Apricotta (satīna mirdzums); 
17 No cream, no sugar (matēta); 
12 Black in the new black. (matēta);
("Swatch'i" triepti divās kārtās).
 Lai ēnas paņemtu uz otiņas un uzklātu uz plakstiņa, tās ir burtiski jālipina kārtu kārtām vienu virs otras, lai iegūtu īsto toni. Taču nedomājiet, ka pēc šī "lipināšanas" proces ēnas būs sedzošākas un pigmentētākas, āda šā kātā vietām spīdēs cauri ēnojumam. Ēnu pigmentācija ir ļoti švaka, pigmentētākā un sedzošākā no šīm četrām ēna ir 12 Black in the new black, taču arī tā nav līdz galam ogļu melna kādu to gribētos.

Savā acu make up izmantoju: 08 Apricotta pa visu acs kustīgo daļu, 17 No cream, no sugar acs locījuma līnijā un 12 Black in the new black kā melno lainera līniju.
 Jau no "swatch'iem" sapratu, ka ēnas nav ar bagātu pigmentu, taču kaut kas man arī tai vieglajā acs ēnojumā liekas pievilcīgs. Acis liekas maigas un noslēpumainas, vieglas un gaisīgas. Ja meklē ēnas šādam vieglam, pavisam neuzkrītošam un mazliet trauslam izskatam, + par pavisam mazām naudiņām, šis variants tev būs tieši laikā. 
Divi plusi, ko gribu atrod šim produktam ir pievilcīgais iepakojums un fakts, ka ēnas praktiski nebirst.

Vērtējums:
Produkts 5/10
Iepakojums 9/10
Cena 10/ 10


*P.s Jā, lūpas ir iezīmētas netipiskā to formā. Šobrīd man ir tās "experimentu" laiks, kad izmēģinu dažādas lūpu formas, krāsas un tekstūras. Šo formu mēdz dēvēt par Nimfetes lūpām/ Uni-lip/ Oval lips... interneta resursos var atrast daudz šādu formu lūpu nosaukums.Pozitīvu dienu vēlot,
Santa


12 comments

 1. Neskatoties uz vājo pigmentu, vienalga skaists, maigs dienas variants.
  Lūpu krāsa ļoti pievilcga.

  AtbildētDzēst
 2. šis, manuprāt, ir perfekts `meikapa iesācējiem` variants priekš dienas! Nav iespējams pārspīlēt, taču roku ietrenēt ir kur!
  Man arī patīk šādas lūpas, taču mani tad mājās apsauc, ja ķēpājos :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jāpiekrīt,nevar nošut greizi ar ēnojumu.Ja arī sanāk ķibele,tad tā nav tik uzkrītoša un pamanām:)

   Dzēst
 3. Tev izskatās ļoti skaisti.
  Man nav pacietības, lai lietotu ēnas ar vāju pigmentu. Parasti nav laika, lai klātu tās vairākās kārtās, tāpēc vienmēr meklēju vispigmentētākās, lai būtu skaisti un ātri.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies. :)
   Saprotu tevi. Kas var būt labāks par pigmentētām,bagāta toņa acu ēnām. :)

   Dzēst
 4. Man ar ir viens no toņiem un vispār patīk lietot vienu pašu tik tiešām ikdienas "odziņai", kad nav laika taisīt baigo ēnojumu, bet nedaudz krāsojumu uz plakstiņa gribās :)

  AtbildētDzēst
 5. Toņi dikti forši :) Žēl, ka pigmentācija pieklibo.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Toņi patiesi skaisti un gaumīgi, jap... bet tā pigmentācija- nekāda. :/

   Dzēst
 6. wow.. Izskaties satriecoši :)

  AtbildētDzēst