ATSAUKSME- Collistar Ti Amo 500 Spring/Summer 2016 Collection

Collistar Ti Amo 500 Spring Summer 2016 Kolekcija
Lai izveidotu šo kolekciju, "Collistar" sadarbojās ar Itālijā ražoto auto- FIAT, tādā veidā cildinot visu itālisko, jo kā jūs zināt (vai tagad zināsiet), Collistar kosmētika tiek ražota tieši Itālijā. 

Koša, uzmanību piesaistoša un pavasarīga kolekcija, ar interesantiem toņiem un finish'iem.
Es izmēģināju tirkīza zilu Ombrette Effetto Sete acu ēnu, tonī- 74 Verde/ Blu Portami Via.
Manā skatījumā ēna, sausā veidā, ir blāva. Tā jāliek kārtu kārtām, lai iegūtu piesātinātu toni. Savā make- up'ā zem ēnas liku baltu acu zīmuli, lai ēna būtu izteiksmīgāka un košāka. Šo acu ēnu var lietot arī mitrā veidā, tad tā ir divas reizes piesātinātāka un sulīgāka toņa. Ja plāno iegādāties šo ēnu, noteikti iesaku to lietot mitrā veidā vai zem tās likt tāda paša toņa (vai baltu) acu zīmuli. (Šādi ēna būs piesātinātāka, labāk turēsies uz plakstiņa un nesakrāsies rieviņās).
Ēnai ir skaists tirkīza zils tonis ar satīna mirdzumu, kas gaismā vairāk sliecas uz zaļgano toni. Iepakojumā ir iestrādāts pavisam neliels spogulītis un iepakojuma "atvēršanas/ aizvēršanas"  mehānisms strādā uz magnēta. 

Vērtējums- 6/10
Cena- 11,00 Euro (Ar atlaidi)
Iegādāties vari- ŠEIT.


Rossetto Art Design lūpu zīmulis un lūpu krāsa, tonī- 7 Fucsia "accendimi"
Jāsaka godīgi, ka mazliet nobrīnījos par lūpu krāsu un zīmuļa kombināciju, jo tie toņu ziņā diezgan izteikti atšķiras. Lūpu krāsa ir rozīga un zīmulis vairāk sliecas uz sarkana toņa nokrāsu.
Zīmulis ir kolosāls, labi pigmentēts, viegli slīd gar lūpām, nav par cietu, kas varētu tās skrāpēt un raustīt trauslo ādu. Tas palīdze neizplūst lūpu krāsai vai spīdumam pa rieviņām. Noteikti iesaku lietot lūpu zīmuļus dāmām, kurām vienmēr ir problēmas ar to, ka lūpu spīdums vai lūpu krāsa mēdz izplūst..
Kas attiecas uz lūpu krāsu- neesmu sajūsmā. Tonis košs un labi pigmentēts, taču lūpu krāsai ir jocīga garša, kas ik reizi to uzklājot, liek domāt, ka tā ir veca, (garša ir rūgta un nepatīkama).  Lūpu krāsai ir ar satīna mirdzumu, kas toni padara vēsu. Šī izteikti rozā toņa un spīduma kombinācija liek maniem zobiem izskatīties īpaši iedzelteniem, kas man ir atgrūž no šādiem lūpu produktiem.

Zīmulis
Vērtējums- 9/10

Lūpu krāsa
Vērtējums- 3/10
Iepakojuma cena- 19,19 Euro (Ar atlaidi)
Iegādāties vari ŠEIT.Šobrīd Douglas e-vaikals piedāvā -20% atlaidi jaunajai Collistar kolekcijai!
Ja vēlies izpētī ko vēl šī kolekcija sevī ietver, spied ŠEIT.


Vai esi gatava pavasari sagaidīt ar košām krāsām savā make- up?
 Ti Amo Italia - es mīlu Itāliju.Neļauj sliktajam laikam ietekmēt tavu noskaņojumus! 

SantaNav komentāru