LAGO DI COMO

Lago di COMO! Vieta, kura mani pārsteidza un kādu līdz šim vēl nebiju redzējusi. Uz Como devos 16. jūnijā, kopā ar savu labāko draudzeni Lauru, kura arī mani iepazīstināja tuvāk ar Itāliju- Milānu un Como. Uz Como devāmies ar vilcienu, kurš izmaksāja zem ~10 euro un ceļš ilga apmēram 1h vienā virzienā no Milānas centrālās stacijas. Ļoti populārs galamērķis tūristiem, taču noteikti ieteiktu tev to iekļaut arī savā "Apskatāmo vietu" sarakstā.  
Laiks bija pasakains, spīdēja spoža saule un debesīs nebija neviena mākoņa. Izkāpām no vilciena, padzērām kafiju tuvākajā kafejnīcā un uzsākām savu ceļu gar ezeru. Priecājāmies par skaisto skatu un baidījām kluso un relaksēto atmosfēru, kas valdīja visapkārt. 
Esot tikko uzsākušas savu nesteidzīgo pastaigu gar ezera krastu, jāizdomā, ka jāpamāj laivā braucošajiem vīriešiem. Šie māj pretī un dodas mūsu virzienā uz krasta pusi. Daudz nedomādamas laidāmies piedzīvojumos ar pilnīgiem svešiniekiem, izbaudot to, kā viņi pavada laiku savā brīvdienā atrodoties uz  ezera. Redzējām pilsētu no pavisam cita skatu punkta, bija iespēja arī no ezera vidus noraudzīties uz Villa Oleandra in Laglio, kur savu atvaļinājumu pavada arī slavenais George Clooney ar citām Holivudas zvaigznēm, Villa Del Balbianello un paslepušos Orrido di Nesso ūdenskritumu.
 Ja kādreiz dodies uz Como, stingri iesaku izbraukt ar kādu tūristu kuģi vai noīrētu laivu! Nebūs jānožēlo, jo no ezera vidus skats ir pasakains un ir iespēja apskatīt un piedzīvot daudz vairāk nekā no krasta.
Esmu ļoti pateicīga Laurai, ka viņa ierosināja aizbraukt līdz Como! Paldies, mikucīt!
(Protams, esmu arī priecīga, ka mūsu piedzīvojums beidzās veiksmīgi).  
Villa Del Balbianello

3 komentāri