KĀPĒC EKLĒRNĪCA "RAUNAS DĀRZS" IR TIK POPULĀRA?Tā vienkārši- JO VIŅIEM IR LABĀKIE EKLĒRI! Iepriekš nebiju sapratusi, kāpēc par Eklērnīcu "Raunas dārzs" ir sacelta tāda brēka. Tagad zinu.
Vakar ar Brillanete Dolls biju Mārupes eklērnīcā un Eklēru darbnīcā, kur tika pasniegta meistarklase, kuras laikā tuvāk iepazinos un beidzot sapratu, kāpēc tik daudz cilvēki par šo vietu runā. Eklēri no "Raunas dārza" ir patiesi labākie un garšīgākie! Tie nav parastie, visiem zināmie treknie, smagie un sviestainie eklēri. "Raunas dārzs" eklēri ir viegli un gaisīgi ar perfekti izstrādātu recepti mīklai un  pildījumam. 

Ja meklē aktivitāti vecmeitu ballītei, dzimšanas dienas svinībām vai vienkāršai aktivitāti darba dienas vakaram- piesakies uz meistarklasi, kuras laikā pavadīsi izcilu laiku, veidojot smalkus un gardus eklērus, kurus pēc tam vest mājās un notiesāt pie gardas kafijas tastes un romantiskās filmas.

Ja prāts nenesās pašam neko gatavot, tad noteikti dodies uz tuvāko "Raunas dārzs" kafejnīcu, kurā nobaudīt labākos eklērus!

Vairāk informācijas par meistarklasi: Eklērnīca un Eklēru Darbnīca Facebook lapā
Sekojiet līdzi aktivitātēm arī oficiālajā Instagram profilā- ŠEIT.
Paldies par viesmīlīgo uzņemšanu un pozitīvajām emocijām.

3 komentāri

 1. Hmm... Vai ir arī sāļie eklēri?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā! :) tiek veidotas arī sāļo eklēru meistarklases.

   Dzēst
 2. Mmmmmm ... tik kārdinoši foto :)

  AtbildētDzēst